Google search

Асистент кафедри паліативної та хоспісної медицини НУОЗ імені П. Л. Шупика. Наукові інтереси: фтизіатрія, пульмонологія, паліативна та хоспісна медицина

Освіта

Спеціалізація з фтизіатрії та пульмонології (друга категорія)

2004-2010 Національний Медичний Університет ім. О.О.Богомольця; 2010-2012 національний медичний університет ім. О.О.Богомольця; інтернатура за напрямком фтизіатрія та пульмонологія на кафедрі фтизіатрії та пульмонології. 2012-2014 клінічна ординатура за напрямком фтизіатрія при національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця. 

Професійний досвід

2016 – по теперішній час консультант Міністерства юстиції України за напрямком «Моніторинг та оцінка»; 2014 – 2016 консультант за напрямком «спеціаліст з туберкульозу» ДПтС України в рамках впровадження гранту ГФ; 2015 - по теперішній час асистент кафедри паліативної та хоспісної медицини НМАПО ім. П.Л. Шупіка; 2010 – 2012 Київський протитуберкульозний диспансер №1 Лікар-інтерн ,фтизіатричне відділення №2 (лікування хворих з ВДТБ та РТБ);  З 02.2012 – 08.2012 лікар-фтизіатр фтизіатричного відділення №4 (лікування хворих за четвертою категорією) Севастопольського протитуберкульозного диспансеру.  2012 - 2014:   національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, кафедра фтизіатрії та пульмонології , клінічний ординатор ; З 2012: Київський протитубекульозний диспансер №1, лікар – фтизіатр  ІІ відділення (лікування хворих за першою та другою категорією )  

Додаткова інформація: З 2015 р. - досвід роботи з базою даних реєстру хворих на туберкульоз та інформаційної системи «Моніторинг соціально значущих хвороб» (національний адміністратор реєстру)

З 2016 р. – по теперішній час відповідальний за моніторинг та оцінку виконання програм з протидії туберкульозу в установах ДКВС України

Досвід розробки навчальних матеріалів з питань паліативної та хоспісної допомоги при ТБ.

Проходження тренінгів з питань е-TB Manager, ІС МСЗХ

Проходження тренінгів для тренерів по впровадженню реєстру хворих на туберкульоз

Проходження тренінгів для тренерів за курсом «Управління забезпеченням ПТП з використанням QuanTB»

Проходження тренінгу «Контроль над ТБ и МЛУ ТБ в тюрьмах» на базі центру Співдружності ВОЗ по профілактиці та боротьбі з туберкульозом у тюрмах, м. Баку, Азербайджан  у 2017 та 2019 р.р.

Досвід у проведенні навчальних заходів для фахівців ЦОЗ ДКВС України.