Google search

Протягом останніх 20 років на кафедрі пройшли підготовку в клінічній ординатурі та аспірантурі 34 пікарів з інших країн (Азербайджан, Грузія, Ліван, Сирія, Ємен, Палестина, Кіпр, Іран, Вірменія, Молдова та ін.).

Стажування співробітників кафедри за кордоном

Професор В. О. Шкорботун – стажувався (2007- 2018рр) за різними напрямками отоларингології в провідних клініках Європи (Німеччина, Франція, Австрія, Італія, Швеція, Польша) та США (клініка «Мейо» - Джаксонвіл, Вашингтон). Основні напрямки удосконалення: ендоскопічна функціональна хірургія носа та приносових синусів; функціонально-реконструктивна слухополіпшуюча  хірургія середнього та внутрішнього вуха – тимпанопластика, стапедопластика, кохлеарна імплантація; пластична хірургія зовнішнього носа.

Професор Р. А. Абизов - стажування в Польші «Інститут фізіології та патології слуху» м. Варшава (Каетану), 2008 рік. З 1982-1984 рр. – працював в м. Бужумбура (республіка Бурунді, Центральна Африка);

Доцент О. О. Пелешенко - стажування з отоларингології в Університетській ЛОР-клініці Ж. Портмана. Франція, м. Бордо, 2003 рік

Доцент С. О. Лакиза - в 1996 і 2003 роках стажування з отоларингології в Університетській ЛОР-клініці Ж.Портмана м. Бордо (Франція).

Доцент Н.В. Божко – стажування в Польщі, м. Варшава, 2020 рік.

Доцент Я. В. Шкорботун – стажувався за напрямками ендоскопічна функціональна хірургія носа та приносових синусів, слухополіпшуюча  хірургія середнього вуха та кохлеарна імплантація в клініках Німеччини, Австрії, Франції, Італії, Польші та США.