Google search

Кафедра підтримує ділові контакти з кафедрами та нейрохірургічними клініками Росії, Молдови, Прибалтики, Грузії, Азербайджану, Вірменії, Середньої Азії, Німеччини, Ізраїлю, США та іншими. 

На кафедрі пройшли підготовку через спеціалізацію, аспірантуру, клінічну ординатуру нейрохірурги із Домініканської Республіки, Індії, Пакистану, Лівану,  Лівії,  Палестини, Ізраїлю, Молдови,  Грузії, Азербайджану, Вірменії, Узбекистану, котрі працюють нейрохірургами, а деякі і професорами ведучих університетів як в себе на батьківщині, так і в країнах Європи.

У НУОЗ України імені П. Л. Шупика 8 лютого 2012 року було підписано двосторонню угоду щодо академічної та професійної співпраці між кафедрою нейрохірургії НУОЗ України імені П. Л. Шупика та Клінікою «Klinikum Ausburg» - базовою лікарнею Університету «Ludwig-Maximillians» (Мюнхен, Німеччина) під назвою IANCE (International Academic Neurosciences Centre of Excellence). Дана угода має на меті підвищення рівню науково-медичного забезпечення навчального процесу та запровадження в Україні найсучасніших досягнень нейрохірургії.