Google search

НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА

Кафедра виконує науково-дослідну роботу на тему: "Прогнозування, профілактика і терапія акушерсько-гінекологічної патології на основі впровадження інноваційних технологій." (№ державної реєстрації 0122U002407, дата реєстрації 28.04.22).

Керівник НДР: завідувач кафедрою, доктор медичних наук, професор О. В. Голяновський.

Термін виконання: 2022–2026.

Мета НДР: Шляхом прогнозування, профілактики та своєчасного лікування патології репродуктивних органів передбачаєть зменшення ускладнень перебігу вагітності і пологів та післяпологового періоду і гінекологічної патології для покращення репродуктивного здоров’я жінок і поліпшення демографічної ситуації в Україні.

Основним пріоритетним напрямком роботи кафедри є розробка та впровадження органозберігаючих методів при виконанні акушерських та гінекологічних операцій.

В 2017 році на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології було затверджено і розпочато виконання  НДР на тему: «Актуальні аспекти охорони репродуктивного здоров’я жінок, прегравідарної підготовки та пренатальної діагностики в сучасних умовах»,

№ державної реєстрації: 0117U006095

Дата ухвалення Вченою радою НМАПО імені П. Л. Шупика:

витяг з протоколу № 5 від 26.04.2017

Роки виконання: 2017-2025.

Мета наукових досліджень: розробка та широке впровадження в Україні лікувально-діагностичних заходів щодо охорони репродуктивного здоров’я жінок, прегравідарної підготовки та пренатальної діагностики.

За звітний період на кафедрі виконано 8 кандидатських та 2 докторських дисертацій. Виконуються згідно запланованих обсягів та термінів наступні кандидатські дисертації:

Науково-технічна кооперація на договірній основі проводилась з:

  1. Київським обласним перинатальним центром (КПН КОР «КОПЦ») – це основна база кафедри,
  2. Дорожньою клінічною лікарнею №1 (ДЗ ДКЛ №1 ДГТО Південно-Західна залізниця) – друга база кафедри,
  3. Поліклінікою №1 м.Києва
  4. Медичним центром «Здоров`я столиці»
  5. Кафедрою патологічної та топографічної анатомії НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Уперше запропонована інноваційна методика проведення донного кесарева розтину у разі передлежання і пророщення плацентою передньої стінки матки і сечового міхура (Placenta Percreta) з тимчасовою балонною оклюзією інфраренального відділу черевної аорти під контролем УЗД під час введення через стегнову артерію двопросвітного балона-катетера F8 (Medtronic, USA).