Науково-технічна кооперація на договірній основі проводилась з:

1. Київським обласним перинатальним центром (КПН КОР «КОПЦ») – це основна база кафедри,
  2. Дорожньою клінічною лікарнею №1 (ДЗ ДКЛ №1 ДГТО Південно-Західна залізниця) – друга база кафедри,
  3. Поліклінікою №1 м.Києва
  4. Медичним центром «Здоров`я столиці»
  5. Кафедрою патологічної та топографічної анатомії НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

На цих базах, а також в ЦРЛ Київської області виконується та впроваджується в лікувальний та педагогічний процеси 95% об’єму планової наукової проблематики кафедри. Деякі спеціальні дослідження проводяться на договірній основі сумісно із каф. неонатології, каф. акушерства, гінекології та репродуктології, каф. анестезіології та інтенсивної терапії, каф. медичної генетики, каф. топографічної та патологічної анатомії, каф. медичної інформатики НУОЗ України імені П.Л. Шупика, клініками репродуктивної медицини «Адоніс» та ін.