Google search

E-mail: [email protected]     Сайт: http://a-timofeev.com/ru/main

Завідувач кафедри.Тимофєєв Олексій Олександрович – д.мед.н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України, академік Української академії наук, Президент Української асоціації щелепно-лицевих хірургів і хірургів-стоматологів, заступник Генерального директора Міжнародного Біографічного Центру (Кембридж, Англія (DDG)), DG (Американський Біографічний інститут, Північна Кароліна, США), член Європейської і Міжнародної асоціації щелепно-лицевих хірургів. Має вищу кваліфікаційну категорію. У 2000 році нагороджений дипломом “За досягнення у 20-му сторіччі” (Великобританія). Заслужений діяч науки і техніки України (2002).

E-mail: [email protected]

Ушко Наталія Олексіївна, у 1996 році закінчила Санкт-Петербурзький державний медичний університет імені академіка І. П. Павлова за спеціальністю "Стоматологія". З 2006 року по теперішній час працює на посаді доцента кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії ПВНЗ "Київський медичний університет" (з 2014 року – за сумісництвом). На кафедрі щелепно-лицевої хірургії Націнальної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика (НУОЗ) працює з 2012 року: 2012 – 2014 роки – на посаді асистента за сумісництвом, з 2014 року по 2019 рік – на посаді доцента за контрактом, з 2019 року по теперішній час – на посаді професора за контрактом. Виконує обов'язки відповідального за наукову роботу на кафедрі щелепно-лицевої хірургії, відповідає за міжнародну діяльність, являється куратором лікарів-інтернів. Має вищу кваліфікаційну категорію.

E-mail: [email protected]

Київський медичний інститут, 1985р.

Доктор медичних наук, професор кафедри Щелепно-лицевої хірургії. Член Української асоціації щелепно-лицевих хірургів та хірургів-стоматологів. Завуч кафедри. Лікарська вища категорія. Член редакційної колегії журналів "Современная стоматология" та "Journal of Diagnostics and Treatment of Oral and Maxillofacial Pathology"

Кіндрась Ігор Борисович, 1954 року народження

E-mail:  [email protected] 

Закінчив стоматологічний факультет Київського медичного інституту у 1976 році. З 1987 року, після захисту кандидатської дисертації, працював на посаді асистента кафедри щелепно-лицевої хірургії, а з 1993 року і по теперішній час працює на посаді доцента цієї ж кафедри. Щелепно-лицевий хірург вищої категорії. Кадидат медичних наук, Заслужений лікар України.

Кандидат медичних наук, асистент кафедри.

Закінчив стоматологічний факультет Української медичної стоматологічної академії у 1997 році. Кандидат медичних наук, 2016, «Клініко-експериментальне обґрунтування вибору методу тривимірної обтурації кореневих каналів зубів».

Кандидат медичних наук, доцент.

Займається всіма розділами амбулаторної хірургічної стоматології.