E-mail: [email protected]

у 1996 році закінчила Санкт-Петербурзький державний медичний університет імені академіка І. П. Павлова за спеціальністю "Стоматологія". На кафедрі щелепно-лицевої хірургії працює з 2012 року: 2012 – 2014 роки – на посаді асистента за сумісництвом, з 2014 року по 2019 рік – на посаді доцента за контрактом, з 2019 року по теперішній час – на посаді професора за контрактом. Виконує обов'язки відповідального за наукову роботу на кафедрі щелепно-лицевої хірургії. Доктор медичних наук з 2018 року, професор кафедри щелепно-лицевої хірургії з 2021 року. Має вищу кваліфікаційну категорію. Член редакційної колегії журналів "Сучасна стоматологія" та "Journal of Diagnostics and Treatment of Oral and Maxillofacial Pathology"