-Кафедра має базове підприємство ЗАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».

-Практичні заняття циклів слухачів безпосередньо проходять на технологічних дільницях та лабораторіях цього сучасного фармацевтичного підприємства, яке одне з перших в Україні було сертифіковано у відповідності до Належної виробничої практики (НВП). ЗАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» дуже динамічне підприємство. Сьогодні на її території проводиться понад 250 найменувань лікарських засобів на виробничих площах понад 30 тисяч квадратних метрів. Виробничі потужності «Дарниці» дозволяють випускати більше 500 млн. ампул, 4 млрд. таблеток, 30 млн. флаконів стерильних антибіотиків і більше 30 млн. туб м'яких лікарських форм, річна потужність ділянки виробництва крапель становить 35 млн. флаконів.

Лідерство Фармацевтичної компанії «Дарниця» забезпечується використанням інноваційних технологій та обладнання, що дозволяють гарантувати виробництво лікарських засобів в контрольованих умовах; дотриманням вимог GMP, впровадженням менеджменту якості, широким асортиментом продукції, гнучкістю і мобільністю виробництва, оптимальними цінами при високій якості і ефективності.

У ЗАТ „«Фармацевтична фірма» Дарниця“ працює багато докторів і кандидатів наук, що дозволяє на науковій основі проводити розробку і впроваджувати у виробництво нові, що часто не мають аналогів у світовій практиці, препарати. Вона стала лідером в області фармацевтичного виробництва України. Більш того, компанія — єдиний вітчизняний виробник з усього СНД, що займає лідируючу позицію на внутрішньому ринку за обсягами продажів.

-За час існування кафедри пройшли вперше післядипломне навчання майже 820 фахівців з 56 фармацевтичних підприємств України.

Адреса:

02093, м. Київ, вул. Бориспільська, 13