Google search

Преподобний Вячеслав Володимирович к.мед.н., асистент кафедри хірургії і проктології НУОЗ України імені П.Л.Шупика

З 1993 по 1999 рік навчався в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. Отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа».

З 1999 по 2001 рік навчався в  інтернатурі при Київській медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика  за спеціальністю «Хірургія».  Після закінчення працював лікарем-хірургом в Ірпінській центральній міській лікарні.

З 2001 по 2003 рік навчався в клінічній ординатурі при Київській медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика МОЗ України. Після закінчення клінічної ординатури поступив до аспірантури за спеціальністю «Хірургія» при Київській медичній академії післядипломної освіти ім.П.Л. Шупика МОЗ України.

Після закінчення аспірантури у 2009 році з успіхом захистив дисертацію та здобув наукове звання кандидата медичних наук. Тема дисертації: «Малоінвазивні технології в діагностиці та лікуванні кіст підшлункової залози».

З 2006 року по теперішній час працює лікарем-хірургом, асистентом кафедри хірургії та проктології нашого університету

Має другу вищу освіту. У 2011 році закінчив з відзнакою Міжрегіональну Академію управління персоналом за спеціальністю: Управління персоналом і економіка праці.