Лікар-анестезіолог, доктор філософії (кандидат медичних наук), ECCP, доцент кафедри кардіохірургії  рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій НУОЗ України ім. П.Л. Шупика.

Адреса електронної пошти: [email protected]

Освіта, кваліфікація

2001 – 2007 Медичний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Київ, Україна. Отримана кваліфікація: лікар.

2006 – 2009 Резидент кафедри невідкладної медицини Національного медичного університету імені Богомольця, Київ, Україна (Київська станція швидкої медичної допомоги та медицини  катастроф)

2010 Спеціалізація з анестезіології та інтенсивної терапії, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Київ, Україна

З 2016 року Асистент кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій НУОЗ України ім. П.Л. Шупика, з 2022 року – доцент.

2019 р. Доктор філософії (кандидат медичних наук), присуджений Національною медичною академією післядипломної освіти Ім. П.Л. Шупика, Київ, Україна

2022 рік – отримано вчене звання доцента

Наукові публікації: понад 29 публікацій, 2 патенти

Міжнародні тренінги та освітні програми

2011 рік Екстракорпоральні методики лікування дисліпідемії, Москва, Росія

2012 рік Навчальний курс з EКMO, лікарня Гленфілд, Лестер, Великобританія

2016 рік Клінічний тренінг з імплантації механічних засобів підтримки кровообігу VAD («Berlin heart»), Берлін, Німеччина

2017 рік Клінічний тренінг зі штучного кровообігу (Перфузія та кардіоплегія під час мінімально інвазивної хірургії мітрального та аортального клапанів), Жешув, Польща

2017 рік Семінар DUK з управління кровотечами (Patients’ blood management), Дунайський університет Кремс, Відень, Австрія

2018 рік Семінар та клінічне навчання з імплантації механічних засобів підтримки кровообігу VAD (Як структурувати, створити та запустити HeartWare HVAD “Medtronic”), Лейден, Нідерланди

Клінічний досвід та функціональні обов’язки

2007 – 2010 роки Лікар невідкладної медицини, відділення невідкладної допомоги, Київська міська станція швидкої допомоги.

2010 – дотепер Координатор програми ECMO в Інституті серця МОЗ України. Обов’язки включають відповідальність за нагляд і навчання технічного персоналу, обслуговування обладнання та збір даних про пацієнтів.

2010-2023 – дотепер Лікар-анестезіолог відділення екстракорпоральних методів лікування, Інституту серця. Забезпечення кардіохірургічних втручань зі штучним кровообігом у дорослих та дітей, а також всіх видів екстракорпоральної підтримки життєдіяльності (ECMO) та механічних засобів підтримки кровообігу VAD у пацієнтів із термінальними стадіями дихальної та серцевої недостатності. Одним із напрямків є лікування різних порушень ліпідного обміну за допомогою екстракорпоральних технологій (каскадна плазмафільтрація тощо) та інших  методик гемокорекції (ультрафільтрація, гемодіаліз, гемодіафільтраія, плазмаферез, плазмаобмін, гемосорбція, плазма сорбція та ін.)

2023 рік – дотепер Завідувач відділу анестезіології та екстракорпоральних методів лікування ДУ «Інститут серця МОЗ України»

2015 – Асистент кафедри (з 2022 - доцент) кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій НУОЗ України ім. П.Л. Шупика. Забезпечення навчального процесу під час аспірантури, циклів тематичного удосконалення та спеціалізації з кардіохірургії, практична та теоретична підготовка студентів та курсантів, щоденна організаційна робота на кафедрі, відповідальний за лікувальну роботу кафедри.

Захистив дисертаційну роботу (доктор філософії) зі спеціальності «Анестезіологія та інтенсивна терапія» на тему «Вплив глибини анестезії та режимів перфузії на стан когнітивної функції хворих на ІХС, оперованих в умовах штучного кровообігу».

2017 – дотепер Делегат від України в Європейській раді серцево-судинної перфузії (EBCP)

Бере участь у проведенні клінічних випробувань лікарських засобів. Має міжнародний сертифікат GCP.

Доповідач на всеукраїнських та міжнародних конференціях та з’їздах, учасник міжнародних благодійних місій (Ірак, Грузія, Узбекистан, Киргизстан)

Членство в міжнародних товариствах

2016 рік Активний член Української асоціації кардіоторакальної, ендоваскулярної хірургії та трансплантології

2017 рік Активний член (делегат України) Європейської ради серцево-судинної перфузії (EBCP)