ЯЧНИК Ігор Миколайович – асистент кафедри, кандидат медичних наук.

Наукові інтереси – інфузійна терапія, гемодинамічна підтримка, клінічне харчування, лікування та діагностика сепсису, імуно- та антибіотикотерапія, знеболення.

Біографічні відомості.

В 2004 році закінчив Київський медичний інститут Української асоціації народної медицини за спеціальністю "Лікувальна справа".

З проходженням інтернатури отримав спеціальність "Дитяча анестезіологія", після чого працював у відділенні інтенсивної терапії НДСЛ «Охматдит» м. Києва.

В 2009-2011 рр. навчався в клінічній ординатурі з дитячої анестезіології, по завершенню якої вступив до аспірантури та в 2016 році захистив дисертацію на ступінь кандидата медичних наук  за темою «Рання діагностика органної недостатності у дітей з септичними ускладненнями».

З 2016 року працює асистентом кафедри дитячої анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика, поєднуючи науково-педагогічну діяльність з роботою лікарем  відділення інтенсивної терапії НДСЛ «Охматдит».

Ячник І.М. є автором 18 наукових робіт.