ЛАДОНЬКО Оксана Валеріївна - асистент кафедри.

Наукові інтереси – інфузійна терапія, гемодинамічна підтримка, антибіотикотерапія, ультразвукова діагностика в інтенсиві.

Біографічні відомості.

2002р. - закінчила медичний факультет ВНМУ ім. М.І. Пирогова за спеціальністю “Педіатрія”

2004р. - закінчила інтернатуру за спеціальністю “Дитяча анестезіологія” КМАПО ім. П.Л. Шупика.

2004-2006 - працювала лікарем-анестезіологом виїзної неонатологічної бригади невідкладної допомоги та інтенсивної терапії Чернігівської обласної дитячої лікарні.

2006р - лікар-анестезіолог відділення інтенсивної терапії новонароджених НДСЛ “Охматдит”; 2007-2016 - лікар-анестезіолог відділення інтенсивної терапії НДСЛ “Охматдит”.

2009-2011 - клінічна ординатура з фаху “Анестезіологія” на кафедрі анестезіології НМУ ім. О.О. Богомольця.

2014р - специалізація за спеціальністю “Ультразвукова діагностика” НМАПО ім. П.Л. Шупика.

2016-2017 - зав. відділенням анестезіології та ІТ КМДКІЛ

2017-2021 - лікар-анестезіолог відділення інтенсивної терапії НДСЛ “Охматдит”.

2021-2022 - керівник напрямку акушерствота гінекологія ТОВ “Біофарма Плазма”

2021-2022 - лікар-анестезіолог відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії КНП “КМЦДН” (за сумісництвом).

З вересня 2022р. - асистент кафедри дитячої анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України ім. П.Л. Шупика.

Стажування та навчання за кордоном: м. Варшава (Республіка Польща) “Центр здоров’я дєтский”; м. Єрусалим (Ізраїль), медичний Центр “Hadassah”.