Google search

Кафедра була заснована у 2011 році.

Клінічною базою кафедри є 2 корпуси ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України». Центр обладнаний сучасною апаратурою (ультразвукові апарати експертного класу, ангіографи, комп’ютерний томограф, 2 магнітно-резонансні томографи з програмою обстеження серця, що є унікальною в Україні, велоергометр, тредміл, навігаційна система CARTO, холтер-ЕКГ, система екстракорпоральної мембранної оксигенації та ін.) для діагностики та лікування захворювань серцево-судинної системи у дітей та дорослих. Центр має найбільший досвід в Україні діагностики та лікування вроджених та набутих вад серця.

В поліклінічному відділенні центру амбулаторні обстеження проводяться майже 15 тисячам пацієнтів на рік, до 40% з них складають новонароджені та діти першого року життя. В Центрі виконується до 2000 хірургічних та ендоваскулярних втручань при найскладніших вадах серця та порушеннях ритму серця з загальною летальністю 0,9 %, що рівняється результатам провідних клінік світу.

Операційні та рентгенопераційні обладнані відеокамерами і мікрофонами для демонстрації ходу операцій в реальному часі.  В актових залах обох корпусів встановлено обладнання для телемедичного зв’язку, що дає можливість консультувати в режимі реального часу пацієнтів  з віддалених регіонів України, обговорювати складні випадки з фахівцями  провідних кардіохірургічних клінік світу, слухати лекції видатних спеціалістів сучасності. 

 

Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії. Корпус № 1. 

 

Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії. Корпус № 2.