29 грудня Президент України підписав Закон України «Про реабілітацію у сфері охорони здоров'я», який майже одностайно був прийнятий Верховною Радою України 03 грудня 2020 р.

Найближчим часом Закон буде опубліковано та розпочнеться напрацювання відповідних нормативних Актів.

Це початок нового етапу розбудови реабілітації в нашій країні. Це достойне завершення багаторічної роботи у робочих групах МОЗ України, комітетах Верховної Ради України фахівців кафедри фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини Академії: завідувача кафедри, професора Олександра Владимирова, доцента кафедри Володимира Голіка, професора кафедри Віталія Губенко.

Дякуємо за здійснення цієї надзвичайно важливої події у галузі реабілітації членам фахової громадської організації «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини, яке із дня заснування очолює, також, професор Олександр Владимиров.

А поки вітаємо коллег з прийдешніми Новорічними святами, та готуємось напружено працювати на підзаконодавчими актами.