Google search

Доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри.

Брав участь в подоланні медико-санітарних наслідків надзвичайних ситуацій, в т.ч.: повені в Україні 2001 р. та 2008 р.; землетрусів: Туреччина 1999 р., Індія 2001 р., Іран 2003 р. інших екологічних, транспортних та соціальних катастроф (наданні медичної допомоги постраждалому населенню під час збройного конфлікту в Лівії 2011 р.).

Наукова діяльність Г.Г. Рощіна, як вченого-клініциста спрямована на пошук оптимальної тактики та уніфікованих методів надання екстреної медичної допомоги постраждалим із множинними та поєднаними механічними пошкодженнями (політравма) на ранньому госпітальному етапі, а також на розробку новітніх клініко-організаційних технологій надання допомоги травмованим. Автор біля 520 наукових праць, в тому числі 5 підручників, 395 статей та тез, 55 посібників та методичних рекомендацій, 40 авторських свідоцтв та патентів, 17 свідоцтв авторського права, 4 монографій. Підготував 1 доктора та 2 кандидатів медичних наук.

За високі досягнення в розвитку медичної галузі, професор Рощін Г.Г. відзначений державними нагородами: Грамотою Президента України «За сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток і зміцнення Української держави», грамотою Верховної Ради України «За вагомий особистий внесок у справу забезпечення державної безпеки України, прав і свобод громадян», Грамотою Верховної Ради України «За вагомий особистий внесок у справу забезпечення державної безпеки України, прав і свобод громадян, активну участь у підготовці та організації міжнародного антитерористичного навчання»,Грамотою Кабінету Міністрів України «За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку охорони здоров’я, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм», орденом «За заслуги ІІІ ступеню», «За заслуги ІІ ступеню», відзнакою МНС України «За відвагу в надзвичайній ситуації ІІ ступеню», медаллю Уряду штату Каліфорнія (США) «За заслуги в розвитку співпраці між службами екстреної медичної допомоги та медицини катастроф між Україною та США», заслужений лікар України, лауреат Державної премії в галузі науки та техніки за 2001 рік, лауреат Державної премії в галузі освіти за 2018 рік.

[email protected]

У 1995 році закінчила Український Державний медичний Університет імені акад. О.О. Богомольця.

Лікар-хірург вищої категорії, доктор медичних наук, професор, зав. навчальною частиною кафедри медицини катастроф та військово-медичної підготовки.

Працює на кафедрі з 2002 року.

Брала участь в подоланні медико-санітарних наслідків надзвичайних ситуацій, в т.ч.: в наданні медичної допомоги постраждалому населенню внаслідок катастрофи на ЧАЕС в 1986 р..

Автор 153 наукових праць, в тому числі 8 навчальних посібників, 1 монографії, 3 методичних рекомендацій, 2 інформаційних листа, отримано 7 патентів на винахід.

К.мед.н., доцент, старший науковий співробітник

Закінчив Київський національний медичний університет імені О.О.Богомольця

Захистив дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидат медичних наук за спецальністю «Хірургія» в 1994 р.

З 1997 р. працював лікарем-хірургом відділеня політравми Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

На кафедрі медицини катастроф та військово-медичної підготовки працює з 1998 р.

Неодноразово проходив стажування з питань медицини катастроф з кордоном, зокрема:

США (університеті штату Массачусетс), Нідерланди (Організація заборони хімічної зброї), Швеція (Швеція, Гетборг,  Долікарняний центр медицини катастроф).

В 2001 р та 2003  р. брав участь в складі мобільного госпіталю України в наданні медичної допомоги постраждалому від катастрофічних землетрусів населенню в Індії (Гуджарат) та Ірані (Бам), за що нагороджено орденом За мужність ІІІ ступеню, відзнакою Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та в справах захисту населення від наслідків  Чорнобильської катастофи, Почесною грамотою МОЗ України.

Наукова діяльність спрямовано на дослідження актуальних питань надання екстреної медичної допомоги пацієнтам з політравою, координацію національної та міжнародної допомоги при подоланні медико-санітарних наслідків надзвичайних ситуацій природного характеру, медична допомога  при подіях із масовим ураженням людей.

Автор понад 100 наукових праць, зокрема монографії «Коодинація національної та міжнародної допомоги при подоланні медико-санітарних наслідків надзвичайних ситуацій природного характеру».

Електорона пошта    [email protected]

[email protected]  

У 1992 році закінчив Запорізький медичний інститут.

Лікар-хірург вищої категорії, кандидат медичних наук, старший науковий співробітник, доцент кафедри медицини катастроф та військово-медичної підготовки.

Працює на кафедрі з 2003 року.

Автор 173 наукових праць, в тому числі 14 навчально-методичних посібників, 2 монографій, 3 методичних рекомендацій, отримано 4 патента на винахід.

Безпосередньо брав участь в подоланні медико-санітарних наслідків надзвичайних ситуацій, в т.ч., землетрусів: Туреччина (1999 р.), Індія (2001 р.), Іран (2003 р.), Пакистан (2005 р.) та в наданні медичної допомоги постраждалому населенню під час збройного конфлікту в Лівії (2011 р.).

За участь в подоланні медико-санітарних наслідків надзвичайних ситуацій природного характеру нагороджено: Грамотою Президента України «За сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток і зміцнення Української держави», Грамотою Кабінету Міністрів України «За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку охорони здоров’я, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм», орденом «За мужність ІІІ ступеню», Почесною відзнакою та відзнакою МНС України «За відвагу в надзвичайній ситуації ІІ ступеню», почесними Грамотами МОЗ України.

Працює на кафедрі з 2011 року.

Брав участь в подоланні медико-санітарних наслідків надзвичайних ситуацій, в т.ч. землетрусів: Іран 2003 р., Пакистан 2005 р.; в наданні гуманітарної медичної допомоги постраждалому населенню під час збройного конфлікту в Лівії 2011 р..

Автор 98 наукових праць, в тому числі 1 посібника, 3 методичних рекомендацій, 3 інформаційних листів, 5 патентів та 5 рацпропозіцій.

За участь в подоланні медико-санітарних наслідків надзвичайних ситуацій природного характеру нагороджено: Грамотою Кабінету Міністрів України «За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку охорони здоров’я», відзнакою МНС України «За відвагу в надзвичайній ситуації ІІ ступеню», почесною Грамотою МОЗ України.

Був відряджений до зони проведення антитерористичної операції на сході України для надання медичної допомоги військовослужбовцям Збройних сил України та цивільному населенню. Нагороджено медаллю «За сприяння Збройним Силам України».

Обраний членом Вченої Ради Інституту сімейної медицини.

У червні 2016 року доц. І.Й. Сличку було присвоєне почесне звання «Заслужений лікар України».