Вівторок 21.04

• На кафедрі фтизіатрії і пульмонології розпочинається цикл ТУ «Терапія бронхообструктивних захворювань», який триватиме до 27 квітня 2020 р.
  • На кафедрі акушерства і гінекології №1 для лікарів-стоматологів-терапевтів, що підтверджують звання лікар-спеціаліст стажування зі спеціальності «Акушерство та гінекологія», який триватиме до 22 травня 2020 р.
  • На кафедрі акушерства, гінекології  і репродуктології розпочинаються цикл ТУ «ДРТ в лікуванні безпліддя», який триватиме до 6 травня 2020 р.
  • На кафедрі ортопедичної стоматології розпочинаються цикл ТУ «Дентальна імплантологія»( на умовах платних освітніх послуг), який триватиме до 6 травня 2020 р.
  • На кафедрі кардіохірургії рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій розпочинаються цикл ТУ «Сучасні методи діагностики та лікування венозних тромбозів і тромбоемболії легеневої артерії», який триватиме до 6 травня 2020 р.
  • На кафедрі комбустіології та пластичної хірургії розпочинаються виїзний цикл ТУ «Сучасні методи лікування поширених та глибоких опіків», який триватиме до 5 травня 2020 р.
  • На кафедрі хірургії та трансплантології розпочинаються цикл ТУ «Лапароскопічна хірургія жовчних шляхів», який триватиме до 5 травня 2020 р.
  • На кафедрі дитячої оториноларингології, аудіології та  фоніатрії розпочинаються цикл ТУ «Новітні технології в дитячій оториноларингології», який триватиме до 27 квітня 2020 р.
  • На кафедрі медицини праці, психофізіології та медичної екології розпочинаються цикл ТУ «Організація і порядок надання спеціалізованої профпатологічної допомоги», який триватиме до 6 травня 2020 р.
  • На кафедрі медицини праці, психофізіології та медичної екології розпочинаються виїзний цикл ТУ «Організація та проведення медичних оглядів і експертиз працюючого населення. Очно-заочний з елементами дистанційного навчання», який триватиме до 6 травня 2020 р.
  • На кафедрі фармацевтичної технології і біофармації для провізорів, які підтверджують звання провізор-спеціаліст стажування зі спеціальності «Загальна фармація», який триватиме до 20 травня 2020 р.
  • На кафедрі гематології та трансфузіології розпочинаються цикл ТУ «Сучасні стандарти таргетної терапії В-клітинних злоякісних захворювань. Очно-заочний з елементами дистанційного навчання», який триватиме до 6 травня 2020 р.
  • На кафедрі клінічної  лабораторної  діагностики розпочинаються цикл ТУ «Актуальні питання клінічної біохімії», який триватиме до 6 травня 2020 р.

Середа 22.04

• На кафедрі акушерства і гінекології №1 для сімейних лікарів розпочинається виїзний цикл ТУ «Основи акушерства та гінекології в практиці сімейного лікаря», який триватиме до 7 травня 2020 р.
  • На кафедрі акушерства і гінекології №1 для акушерів-гінекологів, дитячих гінекологів, сімейних лікарів розпочинається цикл ТУ «Актуальні питання репродуктивного здоров’я жінок», який триватиме до 7 травня 2020 р.
  • На кафедрі акушерства і гінекології №1 для акушерів-гінекологів, терапевтів акушерсько-гінекологічних відділень, сімейних лікарів розпочинається цикл ТУ «Сучасні підходи до раціонального ведення вагітності та пологів», який триватиме до 7 травня 2020 р.
  • На кафедрі акушерства, гінекології та медицини плода розпочинається цикл ТУ «Сучасні підходи до діагностики та лікування патології шийки матки», який триватиме до 7 травня 2020 р.
  • На кафедрі нефрології та нирковозамісної терапії розпочинається цикл ТУ «Діагностика та лікування хвороб нирок у дітей», який триватиме до 7 травня 2020 р.

Четвер 23.04

• На кафедрі медицини невідкладних станів розпочинається цикл ТУ «Тактичні питання в медицині невідкладних станів», який триватиме до 8 травня 2020 р.
  • На кафедрі оториноларингології розпочинається цикл ТУ «Сучасні питання діагностики і лікування в оториноларингології», який триватиме до 12 травня 2020 р.
  • На кафедрі гастроентерології, дієтології та ендоскопії розпочинається цикл ТУ «Основи раціонального та дієтичного харчування», який триватиме до 8 травня 2020 р.

НАВЧАННЯ ПРОВОДИТЬСЯ ДИСТАНЦІЙНО!!! Матеріали ви можете знайти на сторінці кафедр (https://www.nuozu.edu.ua/s/np/k) у розділі "Календарний план циклів"

Анонс на місяць можна переглянути: https://www.nuozu.edu.ua/n/podii/6016-anons-podii-na-0104-3004