Google search

E-mail: [email protected]

Освіта: вища медична, Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця з відзнакою (1999).

Кваліфікація: вища категорія зі спеціальності «Офтальмологія». Загальний стаж роботи 22 роки. Стаж роботи за фахом офтальмологія 20 років.

Науковий ступінь, вчене звання: кандидат медичних наук (2019), доцент (2021).

Членство в українських та міжнародних асоціаціях:  член Європейського товариства катарактальних та рефракційних хірургів (ESCRS), Американського товариства катарактальних та рефракційних хірургів (ASCRS), Європейського товариства спеціалістів з патології рогівки та захворювань поверхні ока (EuCornea), Асоціації офтальмологів України, які займаються хірургічною практикою, Товариства офтальмологів України.

Професійна діяльність: офтальмохірург вищої категорії, вільно володіє всіма сучасними методиками діагностики та хірургічного лікування патології рогівки, глаукоми та катаракти з імплантацією штучних кришталиків, в тому числі торичних та мультифокальних. Сертифікований спеціаліст з фемтолазерного супроводу операцій з приводу катаракти.

Наукова діяльність: автор 35 публікацій, у тому числі наукові праці, опубліковані у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях. Поглиблено вивчає методи діагностики та лікування патології рогівки (кератоконусу, вроджених і спадкових дистрофій рогівки), кришталика, глаукоми, увеопатій, завершує роботу над дисертацією на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему «Ефективність модифікованого методу лікування кератоконусу». 

ORCIDResearcherIDResearchGateScholarGoogle

Викладацька  діяльність: асистент кафедри офтальмології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика МОЗ України, працює на кафедрі офтальмології НУОЗ України імені П.Л. Шупика з 2011 року. Педагогічний стаж 10 років.