К. мед. н., асистент кафедри офтальмології

Освіта: вища медична, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця (2011)

Кваліфікація: перша категорія зі спеціальності «Офтальмологія», спеціаліст зі спеціальності «дитяча офтальмологія» загальний стаж роботи 18 років. Стаж роботи за фахом офтальмологія  12 років.

Науковий ступінь, вчене звання: кандидат медичних наук (2020)

ORCID, ResearcherID, Scopus, ResearchGate, ScholarGoogle, Web of Science

Членство в українських та міжнародних асоціаціях: член Європейського товариства катарактальних та рефракційних хірургів (ESCRS), Член товариства офтальмологів Франції (SFO), член асоціації EURETINA, член Товариства офтальмологів України , член асоціації Дитячих офтальмологів та оптометристів, Голова асоціації молодих офтальмологів України, секретар асоціації Спеціалістів  з окулопластики і очного протезування. викладач європейського факультету Європейської школи підвищення кваліфікації з офтальмології ESASO, Лугано, Швейцарія.

Професійна діяльність: вільно володіє всіма сучасними методиками діагностики та мікрохірургічного лікування очних захворювань, в тому числі сучасна хірургія катаракти, реконструкції райдужки, хірургія глаукоми та переднього відрізку, естетична та реконструктивна хірургія периорбітальної ділянки

Наукова діяльність: автор 50 наукових праць у провідних фахових виданнях, в тому числі іноземних. Співавтор 1 патенту на корисну модель та 1 патенту на винахід.

Викладацька  діяльність: з 2017 року асистент кафедри офтальмології Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика.

Додаткова інформація: У 2018 році стажування в European Advanced School of Ophthalmology, ESASO в галузі медичної сітківки м. Лугано, Швейцарія

У 2019 році стажування в European Advanced School of Ophthalmology, ESASO в галузі окулопластики естетичної та реконструктивної офтальмології в Лугано, Швейцарія

У 2023 році стажування з окулопластичної та реконструктивної хірургії в Парижі та Марселі, Франція.

Проведено більше 7000 операцій з видалення катаракти ти 5000 операцій реконструктивних та естетичних на повіках та придатках ока.

Вільно володію англійською мовою (С1) та володію французькою мовою із словником