E-mail: [email protected]

Освіта: вища медична, Київський медичний інститут ім. О.О. Богомольця (1986) за спеціальністю «Лікувальна справа».

Кваліфікація: вища категорія зі спеціальності «Офтальмологія», спеціалізація за фахом «Дитяча офтальмологія». Загальний стаж роботи 33 роки. Стаж роботи за фахом офтальмологія 33 роки.

Науковий ступінь, вчене звання: кандидат медичних наук (2014), доцент (2021).

Членство в українських та міжнародних асоціаціях: член асоціації офтальмологів України, які займаються хірургічною практикою, член Європейської асоціації катарактальних та рефракційних хірургів, член Американської асоціації катарактальних та рефракційних хірургів, член Товариства офтальмологів України.

Професійна діяльність: малоінвазивна офтальмохірургія, діагностика і лікування катаракти і глаукоми, діагностика і лікування аномалій рефракції, діагностика і лікування запальних захворювань органу зору.

Наукова діяльність: автор 47 публікацій, у тому числі наукові праці, опубліковані у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях. Поглиблено вивчає методи діагностики та лікування патології кришталика, глаукоми.

ORCID, ResearcherID, Scopus, ResearchGate, ScholarGoogle

Викладацька діяльність: доцент кафедри офтальмології, працює на кафедрі офтальмології НУОЗ України імені П.Л. Шупика з 2003 року. Педагогічний стаж 18 років.

Додаткова інформація: член ЕПК НУОЗ України імені П. Л. Шупика «Офтальмологія» (2019).