Доцент кафедри неврології і рефлексотерапії

[email protected]

Освіта: 1991-1999 рр. - Національний медичний університет імені О. О. Богомольця

Кваліфікація: кандидат медичних наук, спеціалізація за фахом «неврологія» та спеціалізація за фахом «рефлексотерапія».

Професійна діяльність: НУОЗ України імені П.Л. Шупика на базі Київської обласної клінічної лікарні., по закінченні присвоєна кваліфікація лікаря-невропатолога.

2000 р. - 2008 р. -старший лаборант кафедри неврології та рефлексотерапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика, м. Київ

2005-кандидат медичних наук

2001- 2013 р.- лікар- невролог за сумісництвом в діспансерно- поліклінічному відділенні КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня»

2008 - травень 2016 р. -лікар-невролог у відділенні захворювань периферичної нервової системи, ранньої реабілітації з інтенсивною терапією та відновного лікування  цереброваскулярної патології КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня»

2016 р – 2021 р. асистент кафедри неврології та рефлексотерапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика

З 2017 по теперешній час- лікар-невролог за сумісництвом в амбулаторному координаційному центрі КОКЛ.

З грудня 2021р. - доцент кафедри неврології та рефлексотерапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика.