Google search

«Створення навчальної програми з фізичної та реабілітаційної медицини (ФРМ) для лікарів в Україні» 2019-2021НУОЗУ імені П.Л.Шупика, ЛНМУ імені Данила Галицького, ВНМУ ім.М.І.Пирогова, Агенція НАТО з підтримки та постачання Трастового Фонду НАТО з медичної реабілітації (Україна); Реабілітаційна лікарня Абромішкес (Литва), Ризька східна університетська лікарня (Латвія) Виконання другої цілі Проекту (стаття 1 Меморандуму про взаєморозуміння) щодо створення першої в Україні навчальної програми первинної підготовки українських лікарів ФРМ силами учасників Проекту, зокрема співпрацівників кафедри, та впровадження на базі НУОЗУ імені П.Л. Шупика.

Виконання завдань п.3.2 статті 3 Меморандуму про взаєморозуміння, зокрема

- відпрацювання учасників Проекту в ролі викладачів на вищезазначеній навчальній програмі;

- координація реабілітаційної термінології у підручнику з ФРМ, який перекладається в рамках Проекту.

- З 01 серпня 2020 стартувало навчання в інтернатурі за спеціальністю «фізична та реабілітаційна медицина» тривалістю 33 місяці на кафедрі та її клінічних   базах. Аналогічну програму запущено у Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова.

Запуск програми відбувся зважаючи на створення необхідного навчального контенту та компетентнісного спектру первинної підготовки лікарів ФРМ відповідно до Conditional Endorsement of Training Programs in European Countries,  which are not part of the European Union, the European Free Trade Association, Serbia or Turkey or in which the medical specialty of Physical and Rehabilitation Medicine (PRM) is either officially recognized or not AND the medical specialty of PRM is still under construction

-Здійснення перекладу українською мовою підручника з фізичної та реабілітаційної медицини - Braddom's Physical Medicine and Rehabilitation (9780323280464) by David X. Cifu

-22.10.2019 підписано Угоду Угода про Переклад між ELSEVIER INC. та Національною медичною академією післядипломної освіти імені П.Л.Шупика щодо ексклюзивного права НМАПО ім.П.Л.Шупика перекладати на українську, видавати та розповсюджувати п’яте друковане видання Braddom's Physical Medicine and Rehabilitation (9780323280464) by David X. Cifu.

Процес перекладу завершений у  третьому  кварталі 2021 року.