Search

Завідувач кафедри:

доктор медичних наук, професор Козинець Георгій Павлович. 

Лауреат Державної премії України, Заслужений діяч науки і техніки України, президент Асоціації комбустіологів України, голова громадського об’єднання із лікування ран України, експерт МОЗ України з питань хіругії, член Асоціації комбустіологів та лікування ран Європи, член Центральної атестаційної комісії МОЗ України, член президії всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів.Жернов Олександр Андрійович – д.мед.н., професор, професор кафедри. Працює на кафедрі з 2014 року. В рамках НДР кафедри відповідальний виконавець теми «Інноваційні технології лікування опіків та їх наслідків».

Пінчук Василь Дмитрович — д.мед.н., професор. Працює на кафедрі з 2007 року. В рамках НДР кафедри відповідальний виконавець теми «Розробка дренажів поліуританових із антимікробними властивостями». Член президії всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів.

Галич Сергій Петрович — д.мед.н., професор. Працює на кафедрі з 2007 року. Член президії всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів.Фурманов Олександр Юрійович — д.мед.н., ст. н. с., доцент кафедри. Працює на кафедрі з 2007 року.

  1. Олександр Юрійович Фурманов
  2. [email protected]
  3. Освіта: КМІ імені О. О. Богомольця, 1984 р.
  4. Кваліфікація: доктор медичних наук, старший науковий співробітник, член Європейської спілки хірургів кисті.
  5. 1985 – 2004 р. – лікар Українського центру дитячої мікрохірургії, УДСЛ ОХМАТДИТ, м. Києв, із 2004 по теперішній час – старший науковий співробітник відділу мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургії , ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова» НАМН України.
  6. Старший науковий співробітник.
  7. З 2007 р. до теперішнього часу – доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Нацiональної медичної академiї пiслядипломної освiти iмені П. Л. Шупика.


Циганков Володимир Петрович — к.мед.н., доцент, доцент кафедри. Працює на кафедрі з 2007 року. В рамках НДР кафедри виконавець теми «Інноваційні технології лікування опіків та їх наслідків».