Search

Завідувач кафедри:

доктор медичних наук, професор Козинець Георгій Павлович. 

Лауреат Державної премії України, Заслужений діяч науки і техніки України, президент Асоціації комбустіологів України, голова громадського об’єднання із лікування ран України, експерт МОЗ України з питань хіругії, член Асоціації комбустіологів та лікування ран Європи, член Центральної атестаційної комісії МОЗ України, член президії всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів.Жернов Олександр Андрійович – д.мед.н., професор, професор кафедри. Працює на кафедрі з 2014 року. В рамках НДР кафедри відповідальний виконавець теми «Інноваційні технології лікування опіків та їх наслідків».


Циганков Володимир Петрович — к.мед.н., доцент, доцент кафедри. Працює на кафедрі з 2007 року. В рамках НДР кафедри виконавець теми «Інноваційні технології лікування опіків та їх наслідків».

Старцева Марина Сергіївна – к.мед.н., доцент. Працює на кафедрі з 2007 року. В рамках НДР кафедри виконавець теми «Розробка дренажів поліуританових із антимікробними властивостями».

Шендрик Владислав Григорович – к.мед.н., асистент. Працює на кафедрі з 2016 року. В рамках НДР кафедри відповідальний виконавець теми «Інноваційні технології лікування опіків та їх наслідків».