Google search

Завідувач кафедри: доктор медичних наук, професор Козинець Георгій Павлович. 

Лауреат Державної премії України, Заслужений діяч науки і техніки України, президент Асоціації комбустіологів України, голова громадського об’єднання із лікування ран України, експерт МОЗ України з питань хіругії, член Асоціації комбустіологів та лікування ран Європи, член Центральної атестаційної комісії МОЗ України, член президії всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів.

Д.мед.н., професор, професор кафедри. Працює на кафедрі з 2014 року. В рамках НДР кафедри відповідальний виконавець теми «Інноваційні технології лікування опіків та їх наслідків».

Д.мед.н., професор. Працює на кафедрі з 2007 року. В рамках НДР кафедри відповідальний виконавець теми «Розробка дренажів поліуританових із антимікробними властивостями». Член президії всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів.

К.мед.н., доцент, доцент кафедри. Працює на кафедрі з 2007 року. В рамках НДР кафедри виконавець теми «Інноваційні технології лікування опіків та їх наслідків».

К.мед.н., асистент. Працює на кафедрі з 2016 року. В рамках НДР кафедри відповідальний виконавець теми «Інноваційні технології лікування опіків та їх наслідків».

 

К.мед.н., асистент. Працює на кафедрі з 2017 року.