Кандидат медичних наук, 2014 (Стоматологія)

Доцент (2015)

НМУ імені  О.О. Богомольця 1994

Інтернатура,НУОЗ імені П.Л.Шупика, 1995(стоматологія)

2005-2011 – асистент кафедри ортопедичної стоматології та ортодонтії Медичного інституту Української асоціації народної медицини.

2014-2015 – асистент кафедри стоматології НУОЗ імені П.Л.Шупика

2015 – по т/ч – доцент кафедри стоматології НУОЗ імені П.Л.Шупика

2010-2013 – аспірант кафедри стоматології НУОЗ імені П.Л.Шупика

Кандидат медичних наук з 2014 року, доцент

Назва кандидатської  дисертації  «Клініко-експериментальне обґрунтування способів профілактики ускладнень препарування при виготовленні незнімних конструкцій зубних протезів».

Наукова компетенція: Застосування сучасних технологій у лікуванні стоматологічних хворих

1. Iuliia Zabuga, Volodymir Struk, Aleksiy Bida. Measures to prevent dental hyperesthesia in making fixed dentures / I Miedzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Lekarzy Dentystow - 15-16 maja 2015r.-Kazimierz Dolny.- p.49.
  2. Iuliia Zabuga, Oleksandr Bida, Aleksiy Bida. Errors of metabolism of microelements in the body of people who have dental defects that are complicated by dentition deformities according fluorescence spectrometry /1 Miedzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Lekarzy Dentystow - 15-16 maja 2015r.-Kazimierz Dolny.- p. 51.
  3. Забуга Ю.І. Вплив часткової втрати зубів, ускладненої зубощелепними деформаціями, на стан гігієни порожнини рота/ Інноваційні технології в сучасній стоматології: матеріали науково-практичної конференції - Івано-Франківськ, 2014. - С. 14-15.
  4. Забуга Ю.І. Патологічне стирання зубів та його лікування / Монографія. -Чернівці: Букрек, 2015. - 72 с.
  5. Забуга Ю.І. Оцінка результатів електроодонтометричних досліджень на етапах вйготовлення незнімних ортопедичних конструкцій зубних протезів / Збірник наукових праць співробітників НУОЗ імені П. JI. Шупика. - Київ. - 24 (1). - 2015. - С. 529 - 534.
  6. Забуга Ю.І. Результати ортопедичного лікування пацієнтів з дефектами твердих тканин вітальних зубів / Збірник наукових праць співробітників НУОЗ імені П. JI. Шупика. - Київ. - 24 ( ). - 2015.

Заміщення дефектів зубних рядів знімними та незнімними конструкціями зубних протезів.