кандидат медичних наук, доцент кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології. Заступник декана терапевтичного факультету, зам. голови вченої ради терапевтичного факультету НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Закінчила Івано-Франківський медичний університету у 2007 році з відзнакою. Пройшла інтернатуру по психіатрії на кафедрі психіатрії НМАПО ім. П.Л. Шупика м.Києва.

Практичний досвід отримала на базі Обласної психо-неврологічної лікарні №3 м. Івано-Франківська у відділенні пограничних станів та неврозів.

З 2009 по 2011рр. – навчалася в клінічній ординатурі на базі кафедри психіатрії НМАПО ім. П.Л. Шупика м.Києва.
З 2012 року по сьогоднішній день працюю асистентом на цій же кафедрі.
Автор 15 наукових робіт по психіатрії, в тому числі іноземних. Учасник міжнародних конференцій (Польща, Грузія).
Сертифікована в області:

клінічної гештальт-терапії,
психоаналітичної діагностики (розуміння структури особистості в клінічному процесі),
тяжкі особистісні розлади (стратегії психотерапії).
Основні напрямки терапевтичної діяльності:
Діагностика, медикаментозне лікування, психотерапія, реабілітація

неврозів (невротичних розладів) – обсесивно-компульсивний розлад, тривожні розлади, фобії, панічні атаки;
гострих реакцій на стрес, посттравматичних стресових розладів, порушення адаптації (в т.ч. особам, які постраждали внаслідок АТО);
розладів харчової поведінки;
афективних розладів – депресивні та/або маніакальні стани, біполярного афективного розладу та ін.;
інших розладів психіки та поведінки;
конфлікти психологічного характеру.
Основні підходи, які використовуються в психотерапевтичній роботі – гештальт-терапія, сімейна терапія, групова терапія, когнітивно-поведінкова, раціональна, індивідуально-орієнтована, аналітична, екзестенціально-гуманістична.