Google search

Співробітниками кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології проводиться лікувально-діагностична робота на клінічній базі КНП КЛ «ПСИХІАТРІЯ» у місті Києві 

Основною клінічною базою є Територіальне медичне об’єднання «ПСИХІАТРІЯ» у місті Києві. Базовими відділеннями кафедри є:

-         клініко-діагностичне психіатричне відділення №5 на 35 ліжок;

-         психіатричне відділення активної терапії № 7 на 65 ліжок;

-         клінічне психіатричне відділення №9 на 55 ліжок;

-         сомато-психіатричне відділення №16 на 65 ліжок.

Науково-педагогічні працівники кафедри здійснюють обходи у базових відділеннях лікарні, проводять консультації стаціонарних та амбулаторних пацієнтів.

Співробітники кафедри беруть активну участь у проведенні клінічних конференцій в КНП КЛ «ПСИХІАТРІЯ» у місті Києві, розборах складних клінічних випадків. Також проводять майстер-класи та семінари з сучасних методів діагностики та лікування психічних розладів.

Також науково-педагогічні працівники кафедри консультують пацієнтів за межами клінічних баз: у Центральному клінічному госпіталі Державної прикордонної служби України, Київській міській лікарні швидкої медичної допомоги, Інституті ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України. В тому числі надається консультативна допомога постраждалим з зони АТО.

Лікування хворих здійснюється відповідно до сучасних міжнародних рекомендацій та локальних протоколів.