Завідувач кафедри Дядик Олена Олександрівна

Професор Дядик О.О. займається консультативною роботою.

Професор Іркін Ігор Васильович

Вступна конференція циклу ТУ «Патологічна анатомія акушерсько-гіекологічних хвороб» в учбовому класі після ремонту. Викладачі кафери, курсанти, декан ФПКВ Бабінцева Л.Ю.

Колектив кафедри патологічної та топографічної анатомії, завідувач відділення патологічної анатомії КОКЛ Снісаревський П.П., декан ФПКВ Бабінцева Л.Ю.

Практична робота на клінічній базі в лабораторії відділення патологічної анатомії КЗ КОР «КОКЛ».

2 лютого 2017 року на кафедрі патологічної та топографічної анатомії відбулося урочисте відкриття відремонтованих приміщень навчальних аудиторій №1 і №2.  Захід проходив за участю проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи, доктора медичних наук, професора Моісеєнко Раїси Олександрівни, декана факультету підвищення кваліфікації лікарів, доктора біологічних наук, доцента Бабінцевої Лариси Юріївни, завідувача кафедри патологічної та топографічної анатомії, професора Дядик Олени Олександрівни, заступника головного лікаря з хірургічної допомоги КЗ КОР «КОКЛ №1» Марухно Юрія Івановича.

В оновленій аудиторії кафедри розпочався цикл тематичного удосконалення «Мікроскопічна діагностика біопсій (спеціальна онкоморфологія)» - вступне слово для слухачів циклу виголосив професор Сільченко Валерій Петрович; лекцію на тему «Пухлини м’яких тканин. Фіброматозні пухлини» читає доцент кафедри Шатрова Клавдія Михайлівна.

Лекція на тему «Загальнопатологічні процеси: поняття про дистрофію» в рамках очного циклу занять для інтернів (куратор циклу – професор кафедри Іркін Ігор Васильович).

Матеріально-технічна база кафедри поповнена сучасною апаратурою для виконання патогістологічних досліджень, що сприяє проведенню науково-дослідницької та навчально-методичної роботи кафедри на високому рівні.