ДУДА Олександр Костянтинович - завідувач кафедри, професор, доктор медичних наук.

Професор Дуда О.К. очолює кафедру з січня 2010 року.

Член вченої ради НУОЗ України імені П.Л. Шупика та вченої ради Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Член спеціалізованої вченої ради по захисту дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора наук / доктора філософії (кандидата наук) за спеціальністю: «Внутрішні хвороби» «Сімейна медина» НУОЗ України імені П.Л. Шупика

Член постійно діючої комісії при МОЗ України з питань материнської смертності.

Член редакційних рад журналів: «Інфекційні хвороби», «Сімейна медицина», «Здоров'я суспільства», «Клиническая инфектология и паразитология».

Автор та співавтор близько 261 наукових праць, в т. ч. посібник з «Інфекційних та паразитарних хвороб» за ред. Возіанової Ж. І. у 3-ох томах, трьох навчально-методичних посібників.

Основні напрямки наукової та практичної діяльності:

1) Гострі та хронічні вірусні гепатити: діагностика та лікування.

2) Грип та інші ГРВІ (COVID-19): діагностика та лікування.

3) Лихоманки нез’ясованої етіології.

4) Антибіотик асоційовані діареї: діагностика, лікування та профілактика.

5) Міокардити різної етіології.