Google search

Кафедра розташована в учбовому блоці на базі гастроентерологічного відділення КНП «КМКЛ № 8». Кафедра має аудиторію для проведення лекцій, учбові кімнати, лабораторію для виконання лабораторних досліджень. Кафедра оснащена апаратурою, лабораторним обладнанням, що дозволяє на сучасному рівні проводити науково-дослідну роботу та педагогічний процес:  ендоскопічне обладнання для дослідження верхніх відділів шлунково-кишкового тракту – відеогастроскоп; рН-метр для визначення кислотопродукуючої функції шлунка та проведення добового рН-моніторування стравоходу та шлунка.  

       

Базою кафедри є також Медичниі центри: “Olymed’ та “ОлТім”, в яких лікарі-слухачі кафедри мають можливість навчатися на новітньому ендоскопічному обладнанні проведенню ректосигмоскопії, езофагогастродуоденоскопії, колоноскопії, включаючи хромоендоскопію, вузькоспектральну і збільшувальну  ендоскопію та іншим сучасним діагностичним методам, проводити практичні та теоретичні заняття.

Викладачі кафедри постійно виконують лікувальну роботу: консультують хворих у базовому  відділенні та інших відділеннях Київської міської клінічної лікарні №8, а також лікарень Києва та інших міст України, здійснюють виїзди по санавіації.

Н.В. Харченко є експертом МОЗ України за напрямом «Гастроентерологія», бере участь у консиліумах, в т.ч. в on-line, щодо ведення тяжких пацієнтів із різних областей України.

Співробітники кафедри проводять on-line консультації хворих із питань профілактичного та лікувального харчування.