БІЛЯЄВ Андрій Вікторович  завідувач кафедри, професор, доктор медичних наук.

Коло професійних та наукових інтересів: гемостаз, клінічне харчування, штучна вентиляція легень, гемодинаміка і шок, крововтрата.

Біографічні відомості.

Народився 1964 року.

У 1987 р. з відзнакою закінчив Київський медичний інститут ім. О.О. Богомольця.

Надалі навчався в клінічній ординатурі при кафедрі анестезіології та реаніматології Київського медичного інституту ім. О.О. Богомольця.

Кандидат медичних наук з 1992 р., доктор медичних наук - з 1999 р.

Працював анестезіологом-реаніматологом у Київському окружному військовому госпіталі МО України, анестезіологом-реаніматологом у міському науково-методичному протибольовому центрі МОЗ України, асистентом, а згодом і доцентом на кафедрі анестезіології, реаніматології та медицини катастроф Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

З 2000 р. обіймав посаду професора, а з 2013 р. – завідувача кафедри дитячої анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Понад 100 наукових праць, 13 монографій, співавтор 2 підручників та 3 національних підручників.

Підготував 4 кандидата медичних наук та 1 доктора медичних наук зі спеціальності 14.01.30 – анестезіологія та інтенсивна терапія.