Адреса електронної пошти: [email protected].

Освіта:Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» (2001).

Кваліфікація:дитячий отоларинголог, лікар вищої категорії, доктор медичних наук, професор, лауреат премії Президента України для молодих вчених (2011), член Ради Європейського товариства дитячих оториноларингологів (ESPO) від України (2018-2024), член Правління Асоціації дитячих оториноларингологів України.

Професійна діяльність: лікар-інтерн дитячий отоларинголог (2001-2003), клінічний ординатор (2003-2005), аспірант (2005-2007), асистент (2007-2015), доцент (2015-2021) кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, а з 2022 року – професор кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика.

Наукова діяльність: в 2007 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Тактика хірургічного лікування дітей з викривленням перегородки носа», а в квітні 2021 року захистила докторську дисертацію на тему “Хірургічне лікування дітей, хворих на непухлинні захворювання лімфоглоткового кільця, з використанням електрозварювальної технології (клініко-експериментальне дослідження)”. Автор 365 наукових робіт у вітчизняних  і зарубіжних виданнях, в тому числі 5 підручники (у співавторстві), атласа, 17 монографій, 13 посібників, 77 патентів на винаходи та корисні моделі, 11 галузевих нововведень.

Основні наукові розробки: ринологія, електротермоадгезія, шейверна хірургія, розробка нових оториноларингологічних інструментів, нових методів діагностики та лікування ЛОР-захворювань.

Викладацька діяльність: з 1 грудня 2007 року по 14 вересня 2015 року – асистент, а з 15 вересня 2015 року по 2021 рік - доцент кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, а з 2022 року – професор кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика.