Положення про відділ державних закупівель НУОЗ України імені П. Л. Шупика (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про навчально-методичний відділ (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про центр симуляційних методів навчання НУОЗ України імені П. Л. Шупика (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про науково-дослідний центр  (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про Науково-організаційний центр підготовки здобувачів наукових ступенів (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про планово-фінансовий відділ (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про відділ патентно-ліцензійної роботи. (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про відокремлений підрозділ «Стоматологічний практично-навчальний медичний центр (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про підготовку магістрів НУОЗ України імені П. Л. Шупика (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про канцелярію та архів НУОЗ України імені П. Л. Шупика

Положення про юридичний відділ

Положення про відділ інтернатури

Положення про відділ інформаційних технологій та адміністрування комп'ютерних систем

Положення про відділ моніторингу якості освіти, ліцензування та акредитації

Положення про факультети

- положення про педіатричний факультет. (Переглянути та завантажити у PDF)

- положеня про хірургічний факультет. (Переглянути та завантажити у PDF)

- положення про терапевтичний факультет. (Переглянути та завантажити у PDF)

- положення про медико-профілактичний і фармацевтичний факультет. (Переглянути та завантажити у PDF)

- положення про факультет підвищення кваліфікації викладачів. (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про сектор з лікувальної роботи та взаємодії з клінічними базами (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про Інститут стоматології (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про відділ аспірантури та докторантури (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про відділ кадрів (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про відділ комунікацій (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про УДІР (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про Відокремлений підрозділ "Клініка репродуктивних технологій"

Положення про Інститут сімейної медицини (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про канцелярію та архів (Переглянути та завантажити у PDF)

Відділ моніторингу якості діяльності (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про науково-організаційний відділ Інституту сімейної медицини (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про відділ міжнародного співробітництва та роботи з іноземцями (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про деканат по роботі з іноземцями (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про сектор оренди (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про гараж НУОЗ України імені П. Л. Шупика (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про відділення удосконалення молодших спеціалістів з медичною освітою за фахом «Стоматологія» Інституту стоматології НУОЗ України імені П. Л. Шупика (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про відділ з лікувальної роботи та взаємодії з клінічними базами (Переглянути та завантажити у PDF)