Google search

 
 

Міністерство освіти і науки України цілком підтримує студентську молодь у її прагненні швидких змін в державі, відстоюванні демократичних традицій та утвердженні принципів громадянського суспільства.

Разом з тим, в умовах продовження збройної агресії проти України, проведення в мережі Інтернет ряду антиукраїнських інформаційно- пропагандистських кампаній, регулярних анонімних повідомлень в засобах масової інформації про «замінування» об’єктів критичної інфраструктури, виявлення фактів незаконного обігу зброї та вибухових речовин тощо викликає занепокоєння потенційна можливість залучення частини студентської молоді до деструктивної діяльності. 

На засадах довіри і співпраці громадяни України можуть повідомити про будь-які факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності на електронну скриньку (callcenter@ssu.gov.ua) та цілодобовий безкоштовний телефон довіри Служби безпеки України (0-800-501-482). 

Інформація щодо історії виникнення та поняття тероризму 

Закон України «Про боротьбу з тероризмом» 

Європейська конвенція про боротьбу з тероризмом 

Міжнародна конвенція про боротьбу з фінансуванням тероризму 

Міжнародна конвенція про боротьбу з бомбовим тероризмом 

Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» 

Постанова Верховної Ради України «Про запобігання проявам сепаратизму та іншим посяганням на основи національної безпеки України» 

Лист МОН України від 09.11.2020 № 1/9-623