Структура
Науково-дослідна та інноваційна діяльність
Положення про клініку репродуктивних технологій УДІР НУОЗ України імені П. Л. Шупика
Клініка репродуктивних технологій Українського державного інституту репродуктології НУОЗ України імені П. Л. Шупика (Ліцензія МОЗ України на «Медичну практику», Серія АВ № 567476 від 28 жовтня 2010 року №32) створена згідно з наказом ректора НМАПО імені П. Л. Шупика академіка НАМН України професора Вороненка Ю. В. (наказ № 4788 від 12.12.2011 р.) з метою надання спеціалізованої медичної допомоги населенню, спрямованої на покращення репродуктивного здоров'я з використанням сучасних методик допоміжних репродуктивних технологій.
Клініка репродуктивних технологій є однією з 6 державних клінік в Україні, що згідно наказу МОЗ України від 29.11.2004 № 579, проводять перший курс лікування безпліддя трубно-перитонеального генезу методами допоміжних репродуктивних технологій за абсолютними показаннями за бюджетні кошти.
Завідувач клініки репродуктивних технологій Українського державного інституту репродуктології НУОЗ України імені П. Л. Шупика (КРТ УДІР НУОЗ України імені П. Л. Шупика) – Камінський Анатолій Вячеславович, доктор медичних наук, професор.
Клініка знаходиться за адресою: 01004, м. Київ, вул. Героїв Сталінграду, 16 та вул. Арсенальна, 5.
Контакти | Телефони |
Завідувач відділення планування сім'ї та ДРТ, Кротік Олена Ігорівна | (067) 804 33 11 |
Старша медична сестра, Антоненко Наталія Вікторівна | (095) 432 03 29 |
Структура КРТ УДІР НУОЗ України імені П. Л. Шупика
- Адміністративно-господарський відділ:
- Завідувач клініки
- Провідний бухгалтер
- Провідний економіст
- Старший інспектор з кадрів
- Статистик медичний
- Реєстратор медичний
- Відділення планування сім'ї та допоміжних репродуктивних технологій з кабінетом ендокринної гінекології та денним стаціонаром на 5 ліжок
- Завідувач відділення
- Лікар-анестезіолог
- Лікар акушер-гінеколог
- Лікар сексопатолог
- Лікар-генетик
- Лікар з ультразвукової діагностики
- Медичні сестри
- Молодші медичні сестри
- Клінічна лабораторія
- Завідувач лабораторії
- Біолог
- Сестра медична
- Молодша медична сестра
У КРТ працюють:
- 6 кандидатів медичних наук
- 3 лікаря вищої кваліфікаційної категорії
- 8 лікарів І кваліфікаційної категорії
- 2 лікарів ІІ кваліфікаційної категорії
- 1 лікар б/категорії
План роботи КРТ передбачає:
- Організаційні заходи
- Робота з кадрами
- Лікувальна робота
- Навчально-методична робота
- Господарська робота
Щорічно, в середньому, понад 100 подружніх пар отримують кваліфіковану допомогу, середній відсоток настання вагітності 45%. Так у 2011 році було проведено 86 циклів ДРТ, кількість позитивних спроб склала 30 вагітностей - це 37%, з яких роди відбулося у 18 та всього народилося 26 дітей, з них 2 трійні та 4 двійні; у 2012 році проведено 67 циклів ДРТ, кількість позитивних спроб – 25 (38 %), в результаті народилося 18 дітей (з них одна двійня); у 2013 році проведено 67 циклів ДРТ, в результаті яких було отримано 30 вагітностей, що склало 45% та народилася 21 дитина. У 2014 р. проведено 134 циклів з них настало вагітностей – 77 (57,4%), родів 49 (53 дітей, з них одна трійня, дві двійні). У 2015 році проведено 125 циклів, з них настало вагітностей – 53 (42,4%), та 38 родів - 42 дітей, з них одна трійня, дві двійні; у 2016 році розпочато 107 циклів, з них 45 вагітностей. У 2017 році проведено 86 циклів ДРТ, в результаті яких було отримано 48 вагітностей, що склало 55,8% та народилося 39 малюків. У 2018 році проведено 90 циклів ДРТ, в результаті яких було отримано 43 вагітності, що склало 47,7% та народилося 34 дитини.У 2019 році проведено 100 циклів ДРТ, в результаті яких було отримано 49 вагітностей, що склало 49,0% та народилося 40 малюків.
Співробітники Клініки репродуктивних технологій постійно удосконалюють свої навички та активно працюють в напрямку підвищення демографічної ситуації країни шляхом лікування безпліддя використовуючи новітні технології як в репродуктології, так і в ембріології людини. В рамках Українського державного інституту репродуктології проводиться науково-дослідна робота, спрямована на вирішення різнобічних аспектів проблем порушення репродуктивного здоров'я, розробка та адаптація клінічних настанов, медичних стандартів та клінічних протоколів діагностики, лікування та профілактики щодо найбільш поширеної патології репродуктивних органів.
Затверджена тема науково-дослідної роботи УДІР НУОЗ України імені П. Л. Шупика: «Визначення ролі коморбідних станів в процесі формування безплідного шлюбу для оптимізації заходів по збереженню репродуктивного, соматичного здоров’я жінок та їх потомства».
- Патологія репродуктивної системи у жінок: безпліддя, застосування допоміжних репродуктивних технологій, розробка нових методів лікування запальних процесів органів репродуктивної системи та дисгормональних станів, що приводять до розвитку безпліддя
- Патологія вагітності, яка приводить до невиношування вагітності та неможливості жінок реалізувати свою репродуктивну функцію.
- Гормональні розлади та розлади оваріально-менструального циклу у жінок, лікування передпухлинних процесів та доброякісних пухлин репродуктивної системи.
Нововведення в роботі КРТ УДІР НУОЗ України імені П. Л. Шупика
- Допоміжні репродуктивні технології: ІКСІ, кріоконсервація ооцитів та ембріонів, предімплантаційна діагностика спадкових захворювань, редукція ембріонів при багатоплідній вагітності, проведення протоколів з використанням кріоконсервованих ембріонів;
- Предімплантаційна діагностика вродженої патології при використанні допоміжних репродуктивних технологій: методика використовується при ризику передачі у спадок генетичних аномалій, при необхідності визначення статі майбутньої дитини для виключення розвитку захворювань, зчеплених зі статтю та інше до переносу ембріонів в порожнину матки. Найбільший розвиток отримала біопсія однієї або двох клітин ембріона на стадії розвитку 6-8 клітин;
- Пренатальна діагностика: пренатальна діагностика спрямована на виявлення вроджених вад розвитку та хромосомних захворювань плода в термін вагітності до 22 тижнів. Включає в себе медико-генетичне консультування, неінвазивні та інвазивні методи обстеження, а також предімплантаційна діагностика при ЕКЗ.
Український державний інститут репродуктології та Клініка репродуктивних технологій бере участь у забезпеченні організації та проведенні наукових форумів: з'їздів, конгресів, конференцій, симпозіумів, семінарів, майстер-класів, бере участь в міжнародних наукових форумах та організаціях видавничої діяльності.
Інформація про використання матеріальних цінностей НУОЗ України імені П. Л. Шупика, отриманих шляхом централізованого постачання за рахунок коштів Державного бюджету України
За 2022 р.
03.01.2022 |
За 2021 р.
За 2020 р.
За 2019 р.
За 2018 р.
За 2017 р.
За 2016 р.