Google search

 
 

Колектив кафедри клінічної лабораторної діагностики (завідувач – професор С. Клименко) фармацевтичного та медико-профілактичного факультету  (декан – професор В. Михальчук) отримав подяку від доктора біологічний наук, старшого наукового співробітника відділу експериментальної ендокринології ДУ «Інституту проблем ендокринної патології імені В.Я. Данилевського НАМН України», габілітованого доктора біологічних наук Ягелонського університету (Краків, Польща) Н. Бречки.

  

Н. Бречка поділилася своїми враженнями від навчання на кафедрі протягом останнього півріччя, під час якого вона проходила навчання на циклах тематичного удосконалення «Лабораторна діагностика захворювань жіночих та чоловічих статевих органів « (куратор – доцент О. Завадецька) та спеціалізації за спеціальністю «Клінічна біохімія» (куратор – доцент С. Сілонов).  

Під час навчання науково-педагогічними працівниками кафедри була представлена, роз’яснена інформація щодо сучасних класифікацій, новітніх технологій, представлені алгоритми виконання діагностичних тестів тощо. На циклі спеціалізації слухачі отримали фундаментальні знання з різних видів обмінів речовин та гемостазу, матеріал надавався від простого до більш складного, особлива увага приділялася вдосконаленню практичних навичок, у тому числі в аспекті підготовки та проходження лабораторією акредитації на відповідність стандарту ISO 15189. Матеріали, шаблони, СОПи, алгоритми, які представили під час навчання викладачі кафедри – сучасні та мають значне практичне застосування фахівців за спеціальністю клінічна біохімія.

«Приємним моментом є те, що на кафедрі зберігаються традиції наукової школи, працює потужний науковий колектив, який злагоджено виконує  науково-дослідну, освітню роботу. Особливо тепло хочу відмітити не тільки бездоганні професійні, але й людські якості викладачів. Маю надію, що я продовжу навчання на кафедрі клінічної лабораторної діагностики і на інших циклах», - відмічає у листі пані Н. Бречка.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також