Доцент, к.мед.н,  доцент кафедри педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації НУОЗ України імені П.Л. Шупика, лікар-педіатр вищої категорії, спеціалізація «Організація та управління охорони здоров’я», «Дитяча гастроентерологія» та «Дієтологія».

Співзасновник та Віце-президент громадської організації «Незалежна асоціація нутриціологів та дієтологів України».

Електронна адреса: [email protected]

Солдатова Оксана Володимирівна у 1994 р. закінчила УДМУ імені О.О. Богомольця за спеціальністю «Педіатрія». З 1994 по 1997 роки навчалась у магістатурі, а з 1997 по 2001 роки – в очній аспірантурі на кафедрі педіатрії №4 УДМУ імені О.О. Богомольця.

У 2003 році захистила дисертаційну роботу «Особливості вегетативного гомеостазу та лікування дітей з пролапслм мітрального клапана».

З 1999 по 2004 роки працювала асистентом кафедри педіатрії №4 УДМУ імені О.О. Богомольця. У 2001-2003 р.р. – лікар-педіатр приймального відділення ДКЛ №6 м. Києва.

З 2004 року по 2007 рік працювала лікарем-педіатром денного стаціонару, а з 2007 року по 2009 рік – головним лікарем дитячої поліклініки №5 Шевченківського району м. Києва. У 2009 -2010 р.р.– старший лікар-педіатр ТОВ «Медичні центри Макс-Велл». З  2010 року по 2013 рік – лікар-педіатр ЧП «Клініка «Медіком».

З 2013 року працювала асистентом, а з 2015 року по 2022 рік – доцент кафедри дитячих і підліткових захворювань. З 2022 року – доцент кафедри педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації НУОЗ України імені П.Л. Шупика. У 2019 році отримала вчене звання доцента.

Має біля 80 наукових статей, у.т.ч. у виданнях, які належать до міжніродних наукометричних баз (Scopus, Web of Science), постійно беру участь в якості спікера у науково-практичних конференціях з міжнародною участю, проводжу майстер-класи (оф- та он-лайн). Співавтор підручників, навчальних посібників, програм циклів спеціалізації та тематичного удосконалення по педіатрії, дитячій гастроентерології та нутриціології. Має 2 патенти на винахід. Рівень володіння англійською мовою - В2.

Постійно бере участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, симпозіумах, конгресах педіатрів, сімейних лікарів, дитячих гастроентерологів, дієтологів та нутриціологів.

Має вищу кваліфікаційну категорію за фахом «Педіатрія», спеціалізацію «Організація та управління охорони здоров’я», «Дитяча гастроентерологія» та «Дієтологія».

З 2022 р. - член клініко-експертної комісії ДОЗ ВО Київської міської ради КМДА.