Google search

Завідувач кафедри неврології і рефлексотерапії

[email protected]

Освіта:1992-1998 рр. - Луганський державний медичний університет.

Кваліфікація:доктор медичних наук, професор; вища кваліфікаційна категорія за фахом «неврологія». Член спеціалізованої вченої ради  (Д 26.613.01)  по захисту докторських і кандидатських дисертацій за фахом «Нервові хвороби» в НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Головний редактор науково-практичного журналу «Східно-європейський журнал хвороби Паркінсона й екстрапірамідних захворювань». Член редакційної ради  науково-практичного журналу: «Східно-європейський неврологічний журнал».

Професійна діяльність:

1998-1999 рр. проходив інтернатуру з неврології на базі Луганського державного медичного університету та Луганської обласної клінічної лікарні.

1999-2006 рр. По закінченню інтернатури працював лікарем-неврологом лікарні УМВС України в Луганській області.

З 2006 р. має вищу атестаційну категорію за спеціальністю “неврологія”.

З 2006 по 2011 рр. працював на посаді асистента, а з 2011р. по серпень 2014р. – на посаді доцента кафедри неврології та нейрохірургії ДЗ “Луганський державний медичний університет”.

З 2014 по 2016 рр. працював на посаді доцента кафедри неврології і рефлексотерапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика. З 2016 р. працює на посаді професора кафедри неврології і рефлексотерапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Наукова діяльність:

У 2004 р. захистив кандидатську дисертацію на тему “Клінічні співвідношення у хворих на розсіяний склероз”.

У 2013 році отримав науковий ступінь доктора медичних наук за спеціальністю “нервові хвороби” (тема докторської дисертації: “Диференціальний діагноз і прогноз хвороби Паркінсона, паркінсонічних синдромів і есенційного тремору”).

Вільно володіє англійською мовою. Багаторазово проходив післядипломні клінічні тренінги та спеціалізації на базі провідних університетських лікарень світу:

  • 6-місячна післядипломна спеціалізація з демієлінізуючих хвороб, нейроофтальмології, цереброваскулярних захворювань та реабілітації на базі Національної лікарні неврології та нейрохірургії (Queen Square) (м. Лондон, Сполучене Королівство) та інституту неврології (м. Лондон, Сполучене Королівство) (2005 р.);
  • одномісячний післядипломний клінічний тренінг з неврології на базі університетської лікарні АКХ (м. Відень, Австрія) (2005 р.);
  • одномісячна післядипломна клінічна спеціалізація з цереброваскулярних захворювань та епілепсії на базі університетської лікарні АКХ (м. Відень, Австрія) (2006 р.);
  • одномісячний післядипломний клінічний тренінг з неврології та реабілітації на базі університетської лікарні АКХ (м. Відень, Австрія) (2007);
  • з липня 2009 р. по червень 2010 р. працював та навчався на базі екстрапірамідного відділення університетської лікарні Футхілз (м. Калгарі, Канада) та університету м. Калгарі (Канада).

За останні 5 років проходив підвищення кваліфікації в США, Канаді, Аргентині, Сполученому Королівстві, Австрії, Франції, Іспанії, Італії, Швеції, ОАЕ.

Більше 500 разів виступав з доповідями на міжнародних конгресах, конференціях, школах неврологів, як в Україні, так і за кордоном (країни Європейського Союзу, Америка, Азія).

Володар десятків грантів від міжнародних неврологічних товариств.

Багаторазово виступав на телебаченні та радіо.

Проф. Євген Олександрович Труфанов є провідним фахівцем в Україні в області хвороби Паркінсона й екстрапірамідних захворювань та членом міжнародного товариства хвороби Паркінсона та рухових розладів і систематично бере участь у його роботі. Проф. Труфанов Є.О. консультує найбільш складних пацієнтів з хворобою Паркінсона, атиповим паркінсонізмом, атаксіями, гіперкінетичними руховими розладами (тремор, міоклонус, дистонія, тіки, хорея, атаетоз) та іншими захворюваннями. 

Викладацька діяльність:

Проф. Труфанов Є.О. має понад 150 публікацій у вітчизняних і зарубіжних неврологічних журналах. Співавтор двох підручників, зокрема підручник з неврології англійською мовою для іноземних студентів.