Парникоза Тетяна Пвлівна

Освіта:1987-1993 рр. – Національний медичний університет ім О.О. Богомольця

Кваліфікація:кандидат медичних наук, доцент; вища кваліфікаційна категорія за фахом «неврологія» та вища кваліфікаційна категорія за фахом «рефлексотерапія». Член редакційної ради  науково-практичного журналу «Східно-європейський неврологічний журнал».

Професійна діяльність:

1993-1995 рр. – інтернатура - НУОЗ України імені П.Л. Шупика, кафедра неврології та рефлексотерапії, м. Київ

1995-1996рр. – магістратура - НУОЗ України імені П.Л. Шупика, кафедра неврології та рефлексотерапії, м. Київ

1996-2000 рр. – очна аспірантура - НУОЗ України імені П.Л. Шупика, кафедра неврології та рефлексотерапії, м. Київ

2000р.- кандидат медичних наук

Наукова діяльність:

У 2000 році захистила дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеню кандидата медичних наук за темою: "Використання лазеропунктури в комплексному лікуванні хворих старших вікових груп, які перенесли закриту черепно-мозкову травму". 14.01.15- нервові хвороби, науковий керівник проф. Мачерет Є.Л.

Наукова діяльність присвячена тематиці захворювань центральної та периферичної нервової системи, рефлексотерапії

1) Національний підручник Рефлексотерапія у 2-х томах / за ред Н.К. Мурашко, О.Г. Морозової– К.: 2013. – 476 с.

2) Актуальні питання нервових хвороб в практиці сімейного лікаря. Посібник / Вороненко Ю.В., Шекера О.Г., Мурашко Н.К.,  [та ін.]//за ред. Академіка Вороненко Ю.В.,– К.: Логос, 2014. - 336с.

3) Підручник Рефлексотерапія у з-х томах / за ред Н.К.Свиридової, О.Г. Морозової– К.: 2017. – 600 с.

Викладацька діяльність:

Є автором 190 наукових праць, співавтор 9 підручників та наукових посібників, 2 монографії.