ГОРЕЛІК Валерія Володимирівна - доцент кафедри, кандидат медичних наук.

В 1996 р. закінчила Одеський державний медичний університет імені М.І.Пирогова

З 1996 по 1998 р. навчалась в інтернатурі зі спеціальності дитяча хірургія Одеський державний медичний університет імені М.І.Пирогова

З1996 по 1999 р. проходила навчання в Магістратурі Одеський державний медичний університет імені М.І.Пирогова і захистила магістерську роботу по лікуванню перитонітів у дітей.

1999-2000 р. працювала лікарем хірургом дитячим в інтернаті для дітей хворих на ДЦП м.Одеса

2000-2002 р. старший лаборант кафедри дитячої хірургії НМАПО імені П. Л.Шупика, лікар хірург дитячий

2002-2005 р. навчалась в очної аспірантурі на кафедрі дитячої хірургії НМАПО імені П. Л.Шупика; лікар хірург дитячий

В 2003 р. отримала спеціалізацію за фахом «Дитяча ортопедія та травматологія».

В 2005 р. захистила кандидатську дисертаційну роботу за темою:"Селективна невротомія та гетеротопічна міоневротизація в лікуванні контрактур кульшового та колінного суглобів у дітей з церебральним паралічем" та отримала ступінь кандидата медичних наук.

2005-2012 р.- асистент кафедри дитячої хірургії НМАПО імені П.Л.Шупика;

2012-2022 – доцент кафедри дитячої хірургії НМАПО імені П.Л.Шупика;

Куратор циклу спеціалізації за фахом «Дитяча ортопедія і травматологія».

Лікар вищої  кваліфікаційної категорії за фахом «Дитяча ортопедія і травматологія».

Напрями професійної діяльності: хірургічне і консервативне лікування деформацій кінцівок у дітей з вродженою аномалією і у дітей з ураженням нервової системи, в тому числі і ДЦП.