ГОНЧАР Володимир Володимирович – доцент кафедри, кандидат медичних наук. 1971 року народження. В 1996 році закінчив з відзнакою Одеський державний медичний університет. Був рекомендований та вступив в аспірантуру по спеціальності «Дитяча хірургія». В 2000 році захистив кандилатську дисертацію на тему «Хірургічне лікування ускладнених форм хвороби Гірсшпрунга у дітей».  З  2007 року   обіймає посаду доцента кафедри дитячої хірургії НУОЗ України імені П.Л.Шупика.

В 2010 отримав вчене звання «доцент». В 2015 році запланована наукова робота на здобуття наукового ступеня «доктор медичних наук» на тему «Хірургічне лікування аноректальних порушень у дітей з патологією невральної трубки». Є автором та співавтором більше 30 наукових праць, 4 патентів. Постійно приймає участь в наукових заходах як в Україні так і закордоном. Основна спеціалізація – дитяча проктологія та хірургічне лікування вад розвитку та патології черевної порожнини.