Асистент кафедри діабетології,  лікар-ендокринолог.

Вчений ступінь - кандидат медичних наук.

У 2004 році закінчила з відзнакою  Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця за спеціальністю лікувальна справа.

З 2004 по 2005 рр. проходила інтернатуру за спеціальністю терапія в НМУ ім.О.О.Богомольця .

У 2009 р. - проходила спеціалізацію за спеціальністю ендокринологія в НМАПО ім.П.Л.Шупика;

З 2005 по 2010 рр. – працювала лікарем – ендокринологом в КМКЛ №9 м. Києва.

З 2010 по 2014 рр. працювала старшим лаборантом кафедри діабетології НМАПО ім.П.Л.Шупика.

У 2014 році Гарницькою А.В. захистила кандидатську дисертацію на тему: “ Клініко - нейрометрична характеристика полінейропатія у хворих на цукровий діабет”

З 2014 по теперішній час - асистент кафедри діабетології НУОЗ ім. П.Л. Шупика.

За час роботи на кафедрі опублікувала 18 наукових робіт .

З 2014 року є відповідальною за лікувальну роботу на кафедрі.

З 2010 року є учасником міжнародних конгресів з вивчення сучасних стратегій ведення та лікування хворих із цукровим діабетом та іншими ендокринними захворюваннями; щорічно підвищує свою кваліфікацію на різних тематичних сертифікованих курсах і тренінгах.

За період роботи на кафедрі прийняла участь більш ніж у 20 клінічних випробуваннях.

Зона наукового інтересу: цукровий діабет та його ускладнення: діабетична полінейропатія; сучасні методи діагностики та лікування цукрового діабету.