МАРЧЕНКО Алла Миколаївна-кандидат медичних наук, доцент кафедри акушерства, гінекологогії та перинатології (2004), лікар вищої категорії.

У 1990р. закінчила Львівський ордена Дружби народів державний медичний інститут, інтернатуру за фахом “Акушерство та гінекологія” на базі кафедри акушерства, гінекології та перинатології НМАПО ім. П.Л.Шупика (нині НУОЗ України ім.П.Л.Шупика), у 2000 р. закінчила клінічну ординатуру на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології Київської медичної академії післядипломної освіти ім П.Л.Шупика Міністерства охорони здоров’я України. Кандидатська дисертація на тему "Профілактика патології молочних залоз при порушеннях менструального циклу в пубертатному періоді".