Google search

Клінічними базами кафедри є: КНП «Київський міський пологовий будинок №2», клініка генетики репродукції  «Вікторія», клініка лікування безпліддя «Айвімед Родинне Джерело».

Викладачі кафедри проводять консультативний амбулаторний та стаціонарний прийом пацієнток, проводять регулярні планові обходи у відділеннях клінічних баз та мають чергування в стаціонарі, де надають планову та ургентну медичну допомогу жіночому населенню.

У даний час співробітниками кафедри виконуються всі види оперативних втручань, у тому числі – з застосуванням ендоскопічної техніки, а також фетоскопічні операції.

На сьогоднішній день існує ексклюзивна можливість виконання таких заходів:

  1. Внутрішньопуповинне переливання крові при гемолітичних анеміях;
  2. Везикоамніотичне шунтування при інфравезикальній обструкції;
  3. Повний спектр пренатальних діагностичних та скринінгових процедур, включаючи амніо- і кордоцентез;
  4. Амніоінфузія при передчасному відходженню навколоплідних вод;
  5. Коагуляція пуповини при трансфузійному синдромі близнюків. 
  6. Індивідуальні та групові заняття зі спеціалістами з перинатальної психології. 

Співробітники кафедри на чолі з професором Світланою Жук проводять Перинатальні консиліуми, де визначають програму індивідуального медичного супроводу вагітних жінок високого ризику материнсько-плодової медицини з усіх регіонів України та близького зарубіжжя. Перинатальні консиліуми проводяться із залученням суміжних спеціалістів (нейрохірургів, кардіологів, торакальних хірургів, урологів тощо) з метою розробки та формування індивідуального маршруту пацієнток медицини плода. А також визначається термін, час та спосіб розродження таких жінок з залученням мультидисциплінарних команд з врахуванням стану дитини  та невідкладної корекції патології немовля (при необхідності).

Співробітники кафедри регулярно проводять експертну оцінку якості надання медичної допомоги пацієнткам клінічних баз, беруть участь в паталого-анатомічних конференціях та клінічних розборах.

Професор Світлана Жук є судово-медичним експертом України з питань акушерства та гінекології, а також входить в експертну групу МОЗ України зі створення Національних протоколів з акушерства та гінекології, та є експертом НСЗУ з акушерства та гінекології.