23 жовтня 2023 року відбулося оприлюднення видання навчального посібника - «Розлади психічної сфери внаслідок бойових дій». Видання є результатом роботи професорів кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології НУОЗ України імені П.Л. Шупика на базі КНП «Клінічна лікарня «Психіатрія» виконавчого органу Київської міської ради.

Навчальний посібник був рекомендований до друку Вченою радою Національного медичного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика як навчальний посібник для лікарів-інтернів та лікарів-слухачів факультетів післядипломної освіти вищих медичних ВНЗів (протокол №10 від 21 грудня 2022 р.).

Навчальний посібник присвячений основним питанням діагностики, екстреної медичної допомоги, психофармакотерапії та психотерапії психічних розладів, пов’язаних з веденням бойових дій, включає в себе, крім теоретичного матеріалу, тестові завдання для контролю отриманих знань та списки літератури, рекомендованої до самостійного вивчання до кожної теми. Видання призначене для лікарів-психотерапевтів, лікарів-психіатрів, лікарів-неврологів, лікарів-психологів, практичних психологів, лікарів загальної практики-сімейної медицини, які проходять навчання на курсах спеціалізації та тематичного удосконалення на факультетах післядипломної освіти вищих навчальних закладів IV рівня акредитації.

Колектив авторів: В. Мішиєв - заслужений лікар України, завідувач кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії та наркології та професори кафедри – Б. Михайлов, Є. Гриневич, В. Омелянович.

Бібліографічні реквізити: Розлади психічної сфери внаслідок бойових дій : навчальний посібник / В.Д. Мішиєв, Б.В. Михайлов, Є.Г. Гриневич, В.Ю. Омелянович. – Київ. ВСВ «Медицина», 2023, – 127 с.

ISBN 978-617-505-952-4

Найближчим часом з виданням можна буде ознайомитись в бібліотеці НУОЗ України імені П.Л. Шупика.