Google search

 
 

13 травня кафедра кардіології НУОЗУ імені П.Л. Шупика організувала безкоштовний науковий захід, що зібрав сімейних лікарів, терапевтів, кардіологів та неврологів, пульмонологів, гастроентерологів, об'єднуючи їх спільною метою - оновлення знань і розгляд найбільш актуальних та спірних питань у клінічній практиці ведення пацієнтів.

Початок заходу був відзначений захоплюючою лекцією доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри терапії і геріатрії НУОЗУ імені П.Л. Шупика Андрія Дрофєєва, яка стосувалася теми: «Можливості лікування пацієнтів з перехрестом функціональної диспепсії та синдрому подразненого кишечника». Слухачі ознайомилися з сучасними дослідженнями, які вказують на зростання випадків функціональної диспепсії та синдрому подразненого кишечника в усьому світі, роллю фармакотерапії, дієти, психотерапії та інших немедикаментозних методів в досягненні позитивних результатів.

Доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри неврології на рефлексотерапії ННМІ НТУ «ХПІ» Ольга Морозова провела майстер-клас тему: «Від стресу до дезадаптації та вегетативної дисфункції: деякі нейромедіаторні механізми, на які ми можемо вплинути». Спікер детально зупинилася на визначенні, на проявах синдрому вегетативної дисфункції та шляхах його корекції.

Дуже важливу доповідь щодо  профілактики інсульту при фібриляції передсердь представила доктор медичних наук, старший науковий співробітник ДУ «ННЦ «Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М.Д. Стражеска» Олена Романова, зосередивши увагу лікарів на тонкощах діагностики патології та мінімізації її наслідків.

Детальний розбір настанов GOLD 2023 щодо діагностики, лікування ХОЗЛ провів доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри фтизіатрії та пульмонології ІФНМУ Микола Островський. Як стабілізувати пацієнта, на які ланки патогенезу потрібно подіяти та якими препаратами, щоб отримати позитивний ефект, який арсенал діагностичних процедур доступний лікарям та черговість їх призначення - всі ці питання були розкриті доповідачем.

Останнім спікером була професор, доктор медичних наук, завідувач кафедри кардіології Марина Долженко, яка розкрила тему «Важкий коморбідний хворий: потрібно персоналізоване лікування». Були представлені типові клінічні випадки та на основі їх обговорили сучасні методи діагностики та лікування серцевої недостатності, та роль діабетичних препаратів у боротьбі з кардіальною патологією.

Додаткову інформацію про майбутні події можна отримати на веб-сайті www.Webcardio.org та через освітній додаток MedUA.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також