Професору Ірині Мазур, професору кафедри стоматології НМАПО імені П.Л. Шупика, президенту ГО «Асоціація стоматологів України», та професору  Мирославі Дрогомирецькій, завідувачці кафедри ортодонтії НМАПО імені П.Л. Шупика за роботу «Високотехнологічні методи надання спеціалізованої стоматологічної допомоги в мирний та воєнний час» Указом Президента України №4/2020  присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки 2019 року.

Вперше за п’ятдесят років існування Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки була нагороджена стоматологічна робота.

Високе державне визнання наукової роботи зі стоматології – це подарунок стоматологічній спільноті до сторіччя Української наукової стоматологічної школи.

Щиро вітаємо колег з високою державною нагородою.