У рамках візиту до Галісії (Іспанія) Посол України Sergiy Pogoreltsev провів зустріч з ректором Університету Сантьяго-де-Компостела,  одного із найстаріших вишів Європи, що діють до теперішнього часу.

Результатом зустрічі стали домовленості про підписання найближчим часом меморандуму про співпрацю між цим Університетом Сантьяго-де-Компостела та Національним університетом охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика.

Відкриття Послом благодійної виставки картин українських художників в галереї Залу Айзенмана в міському центрі культури Сантьяго-де-Компостела орієнтовано на активізацію культурно-гуманітарної співпраці регіону з нашою державою.

Важливим елементом регіональної поїздки були зустріч і спілкування Посла України з представниками місцевої української громади, яка активно долучається до реалізації гуманітарних проєктів з підтримки України та мистецьких ініціатив з пропагування культурного надбання та розмаїття нашої держави в Галісії.

У рамках візиту Посол дав інтерв’ю провідним іспанським ЗМІ.

За матеріалами публікації