Осінь в НУОЗ України імені П.Л. Шупика завершується динамічно: керівництву закладу презентовано інноваційний інструмент управління - електронну систему керування "е-університет".

На презентації були присутні проректори, керівники структурних підрозділів, декани факультетів та директор інституту.

Система інтегрує і розширює функціонал бухгалтерії, відділу кадрів, планово-фінансового відділу, дозволяє здійснювати облік майна та нарахування стипендій студентам. Єдина система дозволяє уникнути дублювання роботи, механічних помилок, а також має функцію візування документів безпосередньо у системі.

Цифровізація діяльності - це один зі стратегічних орієнтирів діяльності НУОЗ України імені П.Л. Шупика, що спростить діяльність співробітників Університету і забезпечить новий рівень якості та простоти для наших здобувачів.

Доступність матеріалу: 52.33% - 3 Голосів