22.11.2023 відбулася робоча зустріч з питань обговорення проєкту комплексної обласної програми «Здоров’я Київщини 2024-2026». На зустрічі НУОЗ України імені П.Л. Шупика представляли ректор академік НАМН України професор В. Камінський, перший проректор професор Ю. Вдовиченко, проректор з наукової роботи професор Н. Савичук, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи професор Р. Моісеєнко, Київську обласну військову адміністрацію (КОДА) представляли голова Р. Кравченко, заступник голови Л. Карнаух, в.о. голови Київської обласної ради Я. Добрянський, заступник голови Т. Семенова, депутати Київської обласної ради.

Для участі у зустрічі були запрошені науково-педагогічні працівники університету з провідних напрямів охорони здоров’я.

Порядок денний включав презентацію та обговорення проєкту комплексної програми «Здоров’я Київщини 2024-2026». Проєкт представила заступник голови КОДА Л. Карнаух. В проєкті передбачаються заходи щодо розвитку охорони здоров’я дітей та жінок, розвитку реабілітаційної медицини, посилення фінансової підтримки закладів охорони здоров’я, підвищення якості медичного обслуговування населення Київщини.

Присутнім був представлений склад створеної Науково-експертної ради з охорони здоров’я КОДА, до якої від нашого університету увійшли професори М. Анкін, В. Ткаченко, С. Яремчук, д.мед.н. А. Волосовець.

Наприкінці зустрічі відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між нашим університетом та Київською обласною військовою адміністрацією. З боку НУОЗ України імені П.Л. Шупика меморандум підписав ректор професор В. Камінський, з боку КОДА – голова адміністрації Р. Кравченко.

Актуальність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів