13 вересня 2023 року відбулася зустріч членів трудового колективу та осіб, які навчаються в університеті, з кандидатами на посаду ректора Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика: професором Горбатюк Ольгою Михайлівною, професором Івановим Дмитром Дмитровичем та академіком НАМН України, професором Камінським В’ячеславом Володимировичем.

Зустріч проходила з дотриманням затвердженого регламенту.

Кожен із претендентів виступив зі змістовною виборчою програмою. Працівники університету та здобувачі освіти мали можливість задати питання, на які отримали вичерпні відповіді кандидатів на посаду ректора.

Принагідно інформуємо, що вибори ректора Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика відбудуться 21 вересня 2023 року з 900 до 1500 у приміщенні виборчої дільниці, яка розташована в місці для укритт я учбово-лабораторного корпусу за адресою: вул. Дорогожицька, 9, м. Київ. Запрошуємо виборців до участі у голосуванні.

Організаційний комітет