Google search

 
 

Сучасний науково-педагогічний працівник здійснює навчальну, методичну, наукову, діагностичну, лікувальну та організаційну роботу. Важливим напрямком професійної діяльності є організація, керування і проведення науково-дослідної роботи за профілем кафедри.

При цьому вимоги такі що необхідно мати не тільки глибоку професійну підготовку, а й певний обсяг знань у галузі наукових досліджень, що передбачає засвоєння різноманітних засад наукової праці, уміння збирати і опрацьовувати інформацію, розробляти програми наукових досліджень, аналізувати одержані результати та оформляти їх у вигляді наукового звіту. Важливою умовою ефективної та успішної наукової діяльності є готовність науковців до науково-дослідної роботи, їх пошукова активність, продуктивна дослідницька поведінка, стійке прагнення до творчого наукового пошуку та наявність практичних умінь здійснювати наукове дослідження.

Науково-педагогічні працівники кафедри анестезіології та інтенсивної терапії на чолі з професором Олегом Лоскутовим разом із співробітниками ДУ «Інституту фармакології та токсикології НАМН України» з квітня 2024 року проводять дослідження з вивчення зменшення впливу гіпоксії на міокард шляхом проведення наукового експерименту на лабораторних тваринах.

З дотриманням сучасних біоетичних вимог було досліджено новий кардіоплегічний розчин, що дозволить забезпечити ефективний захист серця в умовах загальної помірної гіпотермії під час ішемії серця після одноразового введення. Застосування препарату дозволить підвищити стійкість тканин міокарда, нирок, печінки та інших внутрішніх органів до гіпоксії внаслідок наявності в його складі збалансованих компонентів, які обумовлюють метаболічний захист клітин і їхній іонний баланс.

Отримані результати будуть внесені до науково-дослідної роботи кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії, а втілення їх у практичну медицину буде сприяти захисту органів (серце, нирки, печінка, легені) при трансплантації, транспортуванні і пересадці від донора до реципієнта.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також